Rejestracja i logowanie

Andrzej Duda nokautuje w gminach powiatu bełchatowskiego. Trudno uwierzyć, że można osiągnąć taki wynik!

Wydarzenia 13-07-2020 Autor: Greg
160
Andrzej Duda nokautuje w gminach powiatu bełchatowskiego. Trudno uwierzyć, że można osiągnąć taki wynik!

Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda bezapelacyjnie wygrał drugą turę zarówno w Bełchatowie, jak i powiecie bełchatowskim. W mieście otrzymał 62,30 proc. głosów, natomiast w całym powiecie bełchatowskim aż 67,56 proc. oddanych głosów. Jak rozkładały się głosy wyborców w poszczególnych gminach?

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalnie wyniki głosowania z 72 obwodów głosowania w powiecie bełchatowskim. Na urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę zagłosowało 67,56 proc. mieszkańców, którzy poszli na wybory (41.128 osób). Natomiast na Rafała Trzaskowskiego 32,44 proc. (19.750 osób).

Mniejszą, choć wciąż zdecydowaną przewagę, ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda miał również w mieście. W Bełchatowie uzyskał on 62,30 proc. głosów, a jego rywal 37,70 proc.

Jak sytuacja wyglądała poszczególnych gminach? W małych miejscowościach i na wsiach Andrzej Duda wręcz… znokautował Rafała Trzaskowskiego. Najwyższy wynik osiągnął w gminie Kluki, która również w pierwszej turze była bastionem PiS. Tutaj urzędujący prezydent w drugiej turze otrzymał aż 76,33 proc. głosów przy 23,67 proc. dla Rafała Trzaskowskiego.

Bardzo podobnie oddane głosy rozkładały się również w innych gminach. W gminie Drużbice  75,43 proc. do 24,57 proc., gm. Rusiec – 74,20 proc. do 25,80 proc., gm. Szczerców - 72,50 proc. do 27,50 proc., gm. Bełchatów – 72,49 proc. do 27,51 proc., gm. Zelów – 71,24 proc. do 28,76 proc., gm. Kleszczów - 69,67 proc. do 30,33 proc.

komentarze (160)
Dodaj komentarz

Nic dziwnego! nieroby z kopalni , elektrowni + mohery= ciemnogród

Podobno ktoś z ONZ dzwonił do pana prezydenta A. Dudy z życzeniami.

Jaki prezydent takie telefony.

Zelów ponad 70 procent. Ale ciemność tam jest.

"Sukces Andrzeja Dudy za piękny prezent dla Polski w przededniu setnej rocznicy zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej: "Wówczas Polska powstrzymała inwazję marksistowskiej ideologii i bolszewickiego terroru na Europę i świat. Dzisiaj również to zwycięstwo wyborcze powstrzymuje napór neomarksistowskich ideologii na Polskę. Wojna światowa zmieniła postać. Musimy sobie zdać sprawę, że teraz szaleje wojna IV generacji, wojna ideologiczno-cywilizacyjna. W tej bitwie w Polsce odnieśliśmy zwycięstwo"."Swoją drogą zadziwia fakt, że niemal co drugi polski wyborca dał się ponieść negatywnym emocjom emanującym z mediów i z internetu, i - w wielu przypadkach, zapewne nie zdając sobie z tego sprawy - zagłosował na obóz zdrady narodowej. A gdzie się podział własny rozum? Jeszcze bardziej zadziwia, że dotyczy to również wyborców zamieszkałych poza granicami Polski, po których spodziewałbym się większej świadomości wojny cywilizacyjnej".

Co za pierdoły Mówiąc krótko - kto nie idzie z nami ten przeciwko nam Kto nie idzie z nami ten wróg ! Taki cytat ze stalinowskiej piosenki.

Czekam aż w końcu wyjadą z Polski Ci którzy są bardzo niezadowoleni że musza żyć wśród "głupszej" części społeczeństwa głosującej na pis, ci którzy tak bardzo płaczą za wolnością i przeżywają ze żyją w średniowieczu bez praw. Ja nie czuje żebym była tłamszona, gorsza i bez i praw. Także szerokiej drogi. Bye bye

Z czego będziecie żyć jak wyjadą ci, którzy na to wszystko płacą, dobra Katarzyno???

Ze swojej własnej pracy dobromirze..

Zaraz te papierowe czeki co niby prezydent miał nie dac. Przekaże niedowiarkom krzaka bo właśnie Duda nie kłamie tak jak te z bandy rudego lisa

Miasto, a głosuje jak wieś, nie raz, nie dwa - zawsze. Nie powinni tu obornika na trawniki wyrzucać?

powinni pana na taczce wywieść bo kultury i szcunku dom innych z grosz

Odpowiedź do Krajanka, proszę abyś się uspokoił, nie denerwował i proszę o więcej kultury. Możesz się wypowiadać masz prawo ale nie mów mi ,że nie wiem co mówię bo dobrze wiem. Każdy ma prawo do wypowiedzi w wolnym kraju chyba, że od dzisiaj weszła jakaś zmiana i nie jesteśmy wolnym krajem. Proszę o uszanowanie wypowiedzi i kulturę. O nic więcej pozdrawiam.

A tak naprawdę powiedzcie jaka krzywda wam się działa za rządów PO i teraz jak źle wam jest za PiSu . Dla przeciętnego zjadacza chleba niema żadnego znaczenia kto te wybory wygrał. A jeśli chodzi o Złoczew to ani Duda ani Trzaskowski nie mają nic do gadania. Złoczew jest pogrzebany już dawno.

Nie płaczcie, że Wam kopalnie zamykają Sami wybraliście

Wygraliśmy!! Nareszcie będzie można przekazywać kasę na dobre dzieła jak np 50 mln dla egzorcysty.. Jestem dumny ze daliśmy radę!

Jestem całym sercem za Kazimierzem, jednak Seba daje mi kasę za nic, bardzo to lubie, kolejny Janek w kieszeni nie zaszkodzi - Seba do dzieła!!!

Zamknąć w cholerę cal y przemysł Niechcemy tutaj nic tylko pustynię wodę i dziwy i bimber buhhhaaa

Kluki chyba dostaną nowy wóz strażacki ....

nie dostaną

Niestety nie mogę nawet oglądać telewizji. Nie mogę patrzeć, wygrała obłuda i fałsz. Teraz czekam na to, aby samorządy egzekwowaly czeki bez pokrycia, które otrzymały. Czekam jak Unia odetnie kasę, czekam jak ten kraj się położy, bo to, że się położy to kwestia czasu. Wygrał Prezydent ludzi słabych, którzy tylko wyciągają ręce , żeby im dać. Nikt nie myśli o przyszłości, nikt nie myśli o naszych dzieciach i wnukach w jakim kraju przyjdzie im żyć. Czy Wy naprawdę myślicie że dostajecie to od Prezydenta ? Nie takiej Polski chcę dla moich dzieci.

Droga Polu. Kasa w unii nie bierze się znikąd. My także do niej wpłacamy, na dzień dzisiejszy jakieś 70% tego co potem jest np przezerane przez firmy na papierze i dotacje na kolejny projekt który pójdzie do kosza jak np strony dla bezdomnych. Od 2025 będziemy do wspólnego budżetu wpłacać tyle samo lub więcej niż wyciągamy. Znajomość traktatów się kłania.

Ci mocni rządzili przez osiem lat i co? Afery korupcja, złodziejstwo. Jeszcze jedna kadencja PO u władzy i sprzedali by Niemcom nasz kraj. Mówisz o dzieciach ich przyszłości, zastanów się nauka masturbacji i innych bezeceństw w szkole to jest dobre dla dzieci? Może dla Twoich nie dla naszych. A hordy islamistów na naszych ulicach to też Ci pasuje? 500+ zamiast dla naszych dzieci pójdą na zasiłek dla tych nierobów, itd, itp. Myśl zanim coś napiszesz, nie wcinaj się w coś czego nie rozumiesz.

No po prostu czytam i nie wierzę... Jaki fałsz, jaka obłuda? Spójrz na kandydata KO. Porównaj sobie jego wypowiedzi, kto tu jest fałszywy? Roztropności życzę. Polska da sobie. A ludzie słabi są tak samo ważni jak ci mocni. Ponadto teść prezydenta Dudy jest Żydem, czyż mogło nas spotkać coś lepszego? W końcu mamy kogoś kto jest odpowiedni.

Emeryci powinni mieć swoją partie która o nich zawalczy..np o zwolnienie emerytur z podatku.. A nie jakieś 13 tki z podatków które płacą emeryci itp ..No ale duchowny po plecach poklepie.. Z ambony powie co i jak robić.. Radio i Tv które trwa też coś dorzuci i jeszcze kasę dostanie liczona w setkach milionów z podatków emeryta.. To po co rząd ma dbać o emeryta jak on i tak zrobi co proboszcz każe.. Bo jak nie to na kaszubach proboszcz lanie spuści na plebanii albo komunii nie da 96 latce... Hihi

No to Angela przegrała...

I przede wszystkim Władek. Władek kręci i Angela i królem europy

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, ALE TYLKO TYM KTOŻY SWÓJ PRAWIDŁOWY GŁOS ODALI NA PANA PREZYDENTA POLSKI ANDRZEJKA DUDE "DZIĘKUJĘ".

Nie dziel Polski,kobieto.Znowu są oni i my?

Widze ze decyzja o wyjezdzie z tego miasta byla sluszna.

Jak zamkną kopalnię, to wam ani imigranci ani geje miejsc pracy nie odbiorą.

Przezapelacyjnie sie to zwycienstwo panu Adżejowi za walke z intelygentami należało. Dobsze że i u nos i na kupalni cimne chłopy sie do żondzenia dostajom.

Teraz wszystkim wyborcom pana dziwnego znak pokoju lichockiej aby im zyło się w dostatku ponspłaceniu podatków

Przy takiem poparciu to pewno kurek ze smordem na Binkowie na full odkręcajom.

Przeciętny bełchatowianin zrozumiał, że ważniejsze dla niego, żeby nie musiał współżyć z tej samej płci sąsiadem (najwyżej dzieci z księdzem) niż żeby miał robotę na kopalni.

Bełchatów to miasto tępych niewykształconych torfiorzy więc na kogo mogą głosować

Dlaczego usunęliście komentarze pod artykułem o wizycie Macierewicza? Jeśli ze względu na wybory, to je włączcie, bo już po.

Ulicą idzie staruszek. W pewnej chwili potknął się i upadł. Podchodzi do niego Rafał Trzaskowski i pomaga mu wstać. - Bardzo panu dziękuję - mówi staruszek. - Jak mogę się panu odwdzięczyć? - Niech pan w najbliższych wyborach odda swój głos na mnie. - Ależ panie, ja upadłem na d..., a nie na głowę!

Żałosne wypociny ....

Rozumiem, że wniosek ma być taki, że głupi wyciąga rękę do leżącego na ulicy..?!

A teraz przytocz jeszcze dowcip pana prezydenta dudy o znajomym rektorze i ludożercach!

**** kopalnie i elektrownie zamknac to w cholere od jutra!!!!

Władza olała region olała mieszkańców pozamykają zakłady a lud i tak zagłosuje na jedyna sluszną partie i jej wodza .zero myslenia zero dania szansy na lepsze jutro ten wiemy ze juz nam nic nie pomoze a mimo to narod mu podziękował i wybral na kolejne 5lat brawo

Ale co Dziwisz; statystyczny wyborca PiS jest niewykształcony, starszy wiekiem i ze wsi lub niewielkiego miasteczka. Co masz w B-towie..?

Smród z oczyszczalni i zarośnięty Bełchatów chaszczami !

bo oni się dzielą!

Między sobą

Bełchatów nie chce Kopalni Duda im to w 100 %może zagwarantować ze jej już nie długo nie będzie Powodzenia Belchatowianie

Nie ma lepszych od Tuska jest mistrzem w sprzedaży majątku narodowego a trzasku PGE by szybciej wygasil niż kto kolwiek. Ale do tego naszczescie nie doszło.

Dzieki Bogu ze wygral Duda nasz Prezydent modlilam sie

I ja, i ja! Chyba pójdę na pielgrzymkę albo na jakiś marsz przez miasto w podzięce!

BUK to Ci tu nie pomógł emoji tylko Twoje prostackie myślenie, Paszoł won na zachrystie **** dawać emoji

Za 5lat jak się coś, komuś, nie spodoba- to każdy kto głosował na Anżeja - morda w kubeł. Chcieliście takiej polski to wracać do chlewu świniaki i żreć gówno, które na siebie wylaliście.

Mało brakowało, a trza by było ruszać się do jakiej roboty. Uratowalim się.

Dalej możesz dotykać się z księdzem i zapinać mamuśke, bo na kondony szkoda emoji

W kondonie to grzech, ksiądz tak mówił.

no.. można dalej robić nic i brzydkie, koślawe, bachory emoji

Szczęść wam Boże!

ament! można iść dalej bawić się z dziećmi emoji prawda?

Brawo Mieszkańcy Gminy Drużbice. Jak to się rozkładana na poszczególne miejscowości Gminy? Jakie poparcie miał Pan Prezydent w Wadlewie, Kobyłkach, a jakie w Głupicach?

No i super szampan z soĺtysem leci od wczoraj. Jesteśmy uratowani . Jak dobrze że Duda wygrał spokój na następne parę lat. A ci co niezadowoleni to już ja im nie pomogę ale rząd tak. Bo Duda równy facet

Wstyd mi za tych Belchatowian co na Dudę głosowali jeszcze będą tego żałowali ale odwrotu juz nie będzie I niech nie narzekają ze jest im źle skoro jest tak dobrze ze głosowali na Dudę

Prawie jak podkarpacie!

Mówią że bez wykształcenie byli za Dudą. Znam gości po studiach, aż wstyd jakie bezmózgi. Mówią że wieś była za Dudą, znam wielu na stanowiskach co wybudowali się na wsi. Więc kto na niego głosował? Ale dla opozycji każda wymówka jest dobry. Gdyby wygrał Rafał to i wieś i bez wykształceni i emeryci byli by ok. Tak według nich jest dobrze w przeciwnym wypadku jest mowa nienawiści. Komu takie bajki?

A i prezydent Polski pełni funkcje wladzy wykonawczej

zapomniales dodac ze Bełchatów jest mlodym miastem

Zgadza się. Na wsi teraz w willach mieszka elita , a robole w blokach.

od dziś zaorać ten powiat i chleb za 50 zł/bochenek już wkrótce...może się obudzą ale będzie za późno...a i jeszcze żadnych lekarzy, nauczycieli itd, których ten lepszy sort obraził. może zrozumieją w jakim kraju chcą żyć i do jakiego życia zmuszają innych...Pis tragedia sprawca największego podziału tego kraju i Duda , uważa naprawdę że jeszcze ma się z czego cieszyć?

Super! To wracamy do koronowirusa i zamykania ludzi w domach. Gratulacje Bełchatów.

Złoczew też za Dudą. Nikt (Bełchatów i Złoczew) nie chce kopalni.

Nie było żadnych zaborów Polski. Byli Polacy, w ponad 50% niewykształceni, zwarcholeni i gburowaci. Niemcy i Rosjanie ratowali Polaków przed nimi samymi i przez te lata ziemie te rozwijały się. Budowano fabryki, wodociągi (na polskich wsiach dopiero za unijnego zaboru !!!), uczyli jak się myć i po co są toalety. Zaborcy radzieccy nauczyli powszechnego dostępu do lekarza i zaszczepili Polaków, którzy teraz od niewoli szczepienia dzieci się "wyzwalają".

No to nasza Kochana Polska w żałobie przez 5 kolejnych lat...

Prezes może wreszcie wyjść z ukrycia!

Dzisiaj rano w pracy widziałem minę kolegi co głosował na Trzaska. Bezcenne. Wszyscy winni ale zapomniał jak kiedyś był przeciwko PO. Typowy Polak.

Miał taką minę jakby go znowu okradli sąsiedzi?

Poprawiło ci się? Na pewno jesteś jego kolegą?

PiS przegłosował ustawę dotyczącą Lekarzy,którzy za błąd w sztuce lekarskiej będą karani więzieniem a nie kara finansowa.Chciałam zauważyć,że podczas każdej operacji czy zabiegu istnieje ryzyko uszczerbku na zdrowiu bądź śmierci.Mam nadzieję ,ze elektorat PiS-u wyleczy i zoperuje sie sam,bo my takiego ryzyka nie będziemy ponosić.

Lekarzy pozamykają będą leczyć ludzi egzorcyści dostali na ten cel od (nie)rządu pisu 50 mln.zł.

Kolejne 5 lat będziemy mieli notariusza Kaczyńskiego.

W zamian Złoczew zatwierdzić i będzie ok

Ciemnota pokonała oświecenie, wygrał Duda przegrała POLSKA.

Polska przegrała? A niby w jaki sposób? Przegrała ciemnota która głosuje sama nie wie na co. Programu nie ma i nie będzie bo od tego nie jest kampania wyborcza. To w takim razie co? Nie wyobrazam sobie jak bardzo trzeba być ciemnym żeby glosowac i nie wiedzieć na co się głosuje.

powiat belchatowski , bezrobotni: 2008-8,2% ,2015-9,5% 2019-5,2%

szybko zapomniałeś 8 lat (nie)rządów PO-PSL,podwyższenie wieku emerytalnego,uległość wobec Niemiec i Brukseli,afery afery i jeszcze raz afery i słynne piniędzy nie ma i nie będzie oraz jak jesteś z nami nic ci sądy nie zrobią

Szanownie Pan oświecony imiona pisze z małych liter ? Haha elektorat opozycji..

Dołożyłeś mu Mirek, chyba już się nie podniesie! A teraz zajmij się tym- "Szanownie Pan oświecony"... normalnie cudo!!!

To nie imię tylko pseudonim ! Łyso Ci !

Brawo.Wszystkie partie przeciwko PIS i Dudzie a i tak wygrał. Możecie pluć i pisać co chcecie, w demokracji większość ma rację.

Kupił głosy za,,pińcet’.Jaki elektorat, taki prezydent, bez własnego zdania. Szczujnia tvp działa.

Jestem zniesmaczony. Tydzień temu wyszedłem z Aresztu w Piotrkowie i po paru latach odsiadki już myślałem że będzie w kraju normalnie A tu Dudus wygrywa ... Nie wiem jak to możliwe . Wszyscy prawie moi koledzy z kryminału byli zgodni zagłosować na Rafała. Z resztą mój brat siedzi jeden w Garbalinie A drugi na Białołęce i tam też większość za Trzaskowskim. Kto te głosy liczył.... ?

Hahaha inteligenci z dużych miast za Trzaskowskim ? Piękny przykład Zbysiu. Mama też siedzi ? xD

Kiedyś lubiłem to miasto. Teraz widzę, że kochałem miasto z ponad 60 procentami debili. Nawet mi już nie szkoda, że właśnie zniszczyliście to miasto ze swoim wieśniackim PiSem

Wychodzi na to że co drugi to gej . Na szczęście nie u nas w regionie.

u Was to bardziej pedofile i bereciki. Lubicie dzieci dotykać wiadomo emoji

U was sami ministranci!

Drodzy Bełchatowianie.. Jestem dumny ze daliśmy radę i wygraliśmy.. Chciałbym podziękować też abp Jedraszewskiemu za silny przekaz z Jasnej Góry i za jego moc sprawcza.. Dziękuję!!

Parafianka z uciętymi jądrami !

Młody z macica ????

Mam nadzieję, że to sarkazm, ironia, czyli, że robisz sobie z ciemnogrodu jaja!

Zgadza się.. Chciałem po prostu sprowokować dyskusje na temat podziałów w narodzie sprowokowanych min przez Kościół co zresztą tu po komentarzach dokładnie widać. Pozdrawiam

Widać że pracownicy kopali i elektrowni już się przygotowują do socjalu bo zaraz roboty braknie

To teraz po wyborach będzie można głosować dziwne ustawy w nocy .... Pierwsza ustawa to ponoć o odejściu od węgla i wydanie negatywnej decyzji o Złoczewie ... Więc po jakiejś nocy obudzimy się w nowej rzeczywistości .... Dzięki Bełchatów

Młodzież nie chce przeżyć życia na socjalu, a rodzice i dziadki o takiej przyszłości dla dzieci marzą. "Niech nawet podpity pod sklepem, byle koło domu siedział."

Osobiście nie jestem jakimś fanem Pisu , ale strasznie uratował mnie agresywny ton Trzaskowskiego . Czasem miałem wrażenie, że gość jest nacpany.

To dobrze ze nie slyszales jan wydziera sie duda.

Bo był naćpany !

Dokładnie. Ja też nie jestem za Pisem ale przeraża mnie to jak ten Pan zmieniał zdanie. Chciałam zrozumieć Jego program wyborczy ale chaos mnie przytłoczył. To były ciężkie wybory dla nas wszystkich. Ale najbardziej mnie przeraża mowa nienawiści. Jak inne kobiety obrażają żony kandydatów i w jaki sposób to robią jakich wulgaryzmów używają. Nikt tak nie powinien robić. Ale jako kobietę to mnie przeraża.

Program dudy natomiast polegał na rozdawaniu wszystkim wszystkiego. Na zasadzie dla każdego coś dobrego.

Ale to nie uprawnia nikogo do wyzwisk. Ludzie mamy mózgi. Chyba..

Trzaskowski chciał jeszcze po 200 dorzucic

bo tylko czekacie, żeby wam ktoś jeszcze coś dał

W Gminie Kluki tak wysokie poparcie dla PIS, a wójt z opcji lubiącej czterolistną koniczynę...

a co ma piernik do wiatraka

Opozycja lezy i kwiczy. Nie pomogl sciek propagandowy Soku z buraka . Nie pomógł Lis , Michnik, Urban i reszta czerwonej elity. Nie pomógł KOD ... Przegraliacie. Wygrała Polska. Uważam , że to już koniec platformy. Pakować walizy

Propaganda TVPIS za nasze pieniądze przebiła Gebelsa Urbana całą komunę. A wynik minimalne zwycięstwo. Cała administracja, kościół, rząd co to była za agitacja?!! Tylko jak to wnukom wytłumaczysz ciemna Maso????

Naprawdę? Zmienia nazwę i dalej będą ,rządzić pod inną nazwą ,tak jak było z KLD,AWS,Porozumieniem Centrum,SLD jak szyld zbankrutował nowa partia ,a owieczki mają nowych idoli emoji

uważam że to koniec POLSKI.

Sory miało być uważam, że to koniec zakamuflowanych komunistów w Polsce !

dziwne że młodzi głosują na Rafałka a co za tym idzie za PO,przecież ta partia jak powróci do władzy to zlikwiduje wszelkie programy socjalne których była zdecydowanym przeciwnikiem i prawdopodobnie znów podniesie wiek emerytalny

Pewnie tylko te programy trzymają cię przy życiu. Nic nie musisz robić, wystarczy odebrać pieniążki z mopsu.

To proste. Młodzież teraz ma dobrze i nie pamięta czasów Platformy, gdy się pracowało u prywaciarzy za 5 zł na godz, Zostali zmanipulowani przez media , że jak wygra Rafał , to wszyscy będziemy się do siebie uśmiechać. Szkoda , że z pustymi brzuchami.

Wrócą również ukryte fotoradary i prowokacje na marszu niepodległości. Dodatkowo wiek emerytalny podskoczy... Ludzie mają słaba pamięć.

Młodzi chcą wolności, pracy i życia po swojemu. Teraz muszą pracować na Twój socjal. Potem będą spłacać długi za twój socjal. Socjal jest dla pijakow i nierobow, mocherowy dziadku.

Chcesz powiedzieć że w Niemczech, W. Brytanii, Skandynawii socjal pobierają pijacy i nieroby ? Tam socjal jest od wielu lat i jakoś ludzie nie narzekają że państwo im zapewnia lepszy byt. Tylko w Polsce musi być tak że ciągle jest źle mimo że Państwo przeznacza pulę dla ludzi a nie zabiera do kieszeni.

Państwo to my!!! Ma to co dostanie od nas pracujących i płacących podatki.

Przecież wy jesteście przeciw Niemcom, nie będą wam w obcych językach mówić...

Dobrze napisane

Więc czemu Trzaskowski obiecał dac jeszcze po 200 zł na dzieci ? Cóż za hipokryzja. ...

A gdyby Adrian obiecał jeszcze po dwieście to co by to było? Hipokryzja, czy obietnica wyborcza?

znów prezydenta wybrali ludzie bez szkoły, nieroby, patologia, wieśniaki i emeryci. To Wasz prezydent, na pewno nie mój. Za 5 lat Wam się oczy otworzą.

Jestem profesorem i głosowałem na Andrzeja.

Mam nadzieję, że dużo wcześniej.

Już tak straszysz od lat. Prędzej Tobie się zamkną

Na tym polega demokracja. Każdy wybiera jak chce. A obrażanie wyborców jakiejkolwiek partii jest mega słabe. Nie każdy biedny jest nierobem. Nie każdy niewykształcony jest mało inteligentny. Patologia była jest i będzie. A emerytem Ty też kiedyś będziesz. Po co tak pisać. To nic mądrego nie wnosi.

Oswiecony Belchatow kolejny raz podziekowal pisowi za niszczenie kopalni elektrowni i klubow sportowych.

Trzeba się cieszyć razem z głosującymi mieszkańcami z wygranej Dudy i z likwidacji kopalni z elektrownią. Ludzie tego chcą i powinni dostać.

Jakie to ma znaczenie, że wybrano Prezydenta. Przecież to tylko figurant bez istotnych kompetencji, podobnie jak za zachodnią granicą, ale tam nie robi się wielkiego halo. Rządzą i tak namaszczeni namiestnicy, a kto prezydentuje to mało ważne. Liczy się kto organizuje wybory, tan wygrywa. To zasada i jeśli jest odwrotnie to znaczy, że organizator nie ma kwalifikacji do rządzenia - nie nadaje się. Egzamin zaliczony, ale pijany obraz rządzenia w Bełchatowie nie zmieni się. nadal będzie narastający chaos, trwonienie pieniędzy. A w codzienności za oknami osiedlowymi pomimo suszy, epidemii, huk silników (95dB), smród spalin i dewastacja rachitycznej roślinności. Chłopy i baby mają za zadanie wykosić, wycinać wszystko, zniszczyć ochronę gleby, by mykotoksyny, bakterie i wirusy miały więcej "swobody", a psie odchody "wzbogaciły" oddech po rozpyleniu do atmosfery... TOKSYCZNY BEŁCHATÓW ZA 5 LAT STRACI SWOJE ZNACZENIE i będzie się utrzymywał z żebrania. Co co tu pobudowali domy pożałują. Nie będzie ich stać na utrzymanie...

Prezydent to tylko koszt, tak jak w PGE - prezes, wiceprezesi, dyrektorzy i zastępcy, specjaliści i kierownicy. Razem to rzad 2000 ludków po śedniu 10000zł, co daje miesięcznie 20 000 000zł w... błoto.

Nazbierałem szczawiu i czekam na mirabelkę jak obrodzi.

Przecież ludzie z miasta pochodzą ze wsi, a poza tym większość "elit" uciekło na wieś budując swoje posiadłości, więc to jakieś dziwne porównywanie między miastem a wsią xd

Jakie tu jest buractwo - litości gdzie ja mieszkam

Buractwo, to właśnie osoby Twojego pokroju , które nie potrafią się pogodzić z przegraną. Nie pomogły nawet buty na niemieckich blachach, które jeździły po Kraju i promowały Rafała ? Jeśli Ci tu źle zawsze możesz na szparagi do Niemiec jechać.

na szparagi to Ty zaraz pojedziesz wieśniaku jak się kopalnia skończy emoji Ty i cała Twoja propolska familia nierobów emoji

Tragedia Hambusie. Wstyd

sztab czaskosia zdziwiony ze na wioskach nie ma tylu gejów? buchchahahahahhaaaa

sam pewnie lubisz parów poczuć w dupce emoji

Zdziwienie, że ludzie o tak niskim ilorazie inteligencji są w stanie "sami" krzyżyk postawić i to w tak dużym procencie ludności - ale by nie było, że to jakaś agresja - to fakty - wystarczy spojrzeć na poszczególne słupki co do wykształcenia, wieku i tego czy ktoś pobiera social

Za to są nieuki, które żyją z zasiłków.

a niech na.........a,na głupote leku nie ma jeszcze troche czas pokaże

Jestem całym sercem za Kazimierzem, ale Seba daje mi kasę za nic, bardzo to lubie, aaaa i kolejny Janek w kieszeni nie zaszkodzi - Seba do dzieła!

Super, już połknęliście truciznę, nawet jeszcze o tym nie wiecie. Wkrótce przekonacie się gdzie was ma wasza nowa PZPR, czyli PISZPR i Duda! W mieście, które PIS za chwilę praktycznie zlikwiduje swoimi decyzjami dotyczącymi PGE głosują na tę mafię!? Najbardziej cieszy mnie jednak to jak ta decyzja was już niedługo zaboli. Będzie bardzo bolało. Grecja za progiememoji

ty głupolu! ja chce by zlikwidowali kopalnie kapujesz to głupku? ja ani nikt z moje rodziny tam nie pracuje i nie pracowal! Jak was nie bedzie my prace bedziemy mieli dalej a ceny SPADNA jak was kopalniokow nie bedzie i ot nam chodzi brawo DUDa pajacu

Kretyn. No kretyn

Jak zamkną KWB i ELB to zaboli, to wszystkich. Nie tylko pracowników obu zakładów, ale również osoby postronne. Spadnie obrót w całym regione i sporo osób to odczuje. Nie wiem z czego tu się śmiać?

Skoro nie pracujesz na kopali to pewnie gdzieś w usługach ... Brak kopalni i elektrowni to brak gotówki czyli brak klientów. Likwidują się Galerie, sklepy i jeszcze większy brak gotówki w obiegu ... aż w końcu bieda i przestępczość na tyle duża że region umiera śmiercią naturalną

Jak nie będzie kopalni i elektrowni, to nie będzie dopływu gotówki do tego biednego regionu, pozdychają sklepy, spadną ceny nieruchomości a wzrosną ceny wszystkiego innego i sprzedaż dziadkowego pola na działki budowlane stanie się niemożliwa...Będziesz mógł piach zającom sprzedawać.

Likwidacja kopalni jest potrzeba i pewna jak to, że jutro będzie dzień. Pytanie co w zamian? Ale jak się prowadzi politykę rozdawnictwa za pożyczoną kasę NIE MOŻNA mieć i NIE MA oraz NIE BĘDZIE kasy na inwestycje, rozwój i tworzenie realnej ALTERNATYWY dla kopalni w Bełchatowie, ale też w całym kraju. To skąd ma być kasa na wzrost pensji, rozwój gospodarki i kraju? Gdyby taka polityką jaką popiera Duda była drogą do dobrobytu to Grecja dzisiaj byłaby potęgą! Kto tu jest głupolem?

Za 5 lat max koniec...

co wy z ta grecja ciagle? twierdzisz zwyklemy grekowi jest tak zle? to jestes w bledzie zwyklemu grekowi i tak zyjesie lepiej niz zwyklemu Polakowi (niepisze tu o kopalniokacjh i elektrowniokach) widziales kiedys greka by pracowal na zmywaku w anglii? na szparagach w niemczech, czy pieczarkach w holandi? widizales gdzie greka by robil na budowie czy magaztynach w starej ue? NIENIE NIE bo wcale im nie jest tak zle!

Pajac to cię zrobił i jak widać niedorobil tempy cebulaku

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także