Rejestracja i logowanie

W tej części Bełchatowa wygrał Trzaskowski. To jedyna taka komisja w mieście!

Wydarzenia 13-07-2020 Autor: Greg
139
W tej części Bełchatowa wygrał Trzaskowski. To jedyna taka komisja w mieście!

Okazuje się, że Andrzej Duda nie wygrał we wszystkich Obwodowych Komisjach Wyborczych w Bełchatowie. Samotną wyspą poparcia dla Rafała Trzaskowskiego w Bełchatowie okazała się OKW nr 1 w II LO, gdzie kandydat Koalicji Obywatelskiej uzyskał 52,95 proc. oddanych głosów. W tej części Bełchatowa mieszkańcy osiedli domków jednorodzinnych w okolicy ul. Mielczarskiego i alei Włókniarzy, a także ulicy Czapliniecka.

Pomimo wielu słów krytyki m.in. ze strony pracowników kopalni i elektrowni, z jakimi spotkał się Andrzej Duda, w związku z brakiem odkrywki Złoczew i rządowymi planami wydzielenia zakładów z PGE, starający się o reelekcję prezydent drugą turę w Bełchatowie „wygrał w cuglach”. Większość z tysięcy osób zatrudnionych w gigantycznych zakładach, a także spółkach zależnych PGE wciąż mocno popiera prezydenta Dudę. Dobitnie świadczy o tym wynik wyborczy w Bełchatowie. Prezydent Duda uzyskał w mieście aż 62,30 proc. poparcia. To oznacza, że Bełchatów to wciąż miasto mocno popierające partię rządzącą. 

Okazuje się jednak, że jego rywal – Rafał Trzaskowski – w jednej z Obwodowych Komisji Wyborczych z nim... wygrał. Taka sytuacja miała miejsce w OKW nr 1 w II LO im. Jana Kochanowskiego przy ul. Czaplinieckiej, gdzie kandydat Koalicji Obywatelskiej uzyskał 52,95 proc. poparcia przy 47,05 proc. dla Andrzeja Dudy.

Do OKW nr 1 poszło zagłosować łącznie 1210 mieszkańców z czego 1203 oddano głosy ważne. W tej części miasta 637 bełchatowian oddało głos na Rafała Trzaskowskiego, a 566 na Andrzeja Dudę. Tutaj głosowali mieszkańcy osiedli domków jednorodzinnych w okolicach alei Włókniarzy i ul. Czaplinieckiej. Do urn wyborczych poszły osoby zamieszkałe na ulicach: Akacjowa, Al. Włókniarzy, Batorego, Cegielniana od ul. Czaplinieckiej do ul. Pabianickiej, Czeremchowa, Czereśniowa, Dębowa, Dzika, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Gliniana, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Kaczkowskiego, Kalinowa, Kazimierza Pułaskiego, Kopernika, Kręta, Leszczynowa, Łagodna, Malinowa, Matejki, Mickiewicza, Miodowa, Niecała, Olchowa, Poziomkowa, Sarnia, Spokojna, Topolowa, Ustronie, Zacisze, Zajęcza, Zakątek oraz osiedle Czapliniecka.

We wszystkich pozostałych 27 obwodowych komisjach wyborczych na terenie miasta wygrał Andrzej Duda. W większości ze zdecydowaną przewagą. Jak głosowali mieszkańcy poszczególnych bełchatowskich osiedli i ulic? Szczegółowe wyniki z rozbiciem na poszczególne części miasta prezentujemy w artykule pt. "Wybory prezydenckie 2020 w Bełchatowie. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy twojego osiedla [WYNIKI]".

komentarze (139)
Dodaj komentarz

Oczy bolą jak widzę takie komentarze.. To straszne że ludzie popierający aktualne rządy, są pierwsi do wypowiadania się na każdy temat.. Niestety nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, że to świetnie zdradza Wasze ogromne braki wiedzy podstawowego funkcjonowania w społeczeństwie. Czy ktoś z Was potrafi wytłumaczyć drugiemu: Jak działa inflacja? Co to jest ekonomia? Co to praworządność? Jak wygląda poprawna droga ustawodawcza? Jaką rolę w Polsce odgrywa Prezydent (mówię o roli określonej w konstytucji - nie tej aktualnie podległo zwyczajowej)? Jak wygląda zatrudnienie pracownika ze strony pracodawcy i jak bardzo pracownik na tym cierpi? Jaką rolę odgrywa sąd w życiu KAŻDEGO człowieka? Smutne to strasznie jak bardzo jesteśmy podzieleni, ale jeszcze bardziej smuci mnie to, że podział wynika z niewiedzy przed którą ludzie się bronią bo nie chcą jej posiąść. Z wygody, z przekonań "bo tak".

Brawo dla myślących ludzi. Wyprowadziłam się z Bełchatowa i myślałam, że opętane jest całe miasto, ale na szczęście jest 1 okręg z mądrymi ludźmi.

PanJarosław Kaczyński to Fantastyczny człowiek, wykształcony, racjonalny, z miłością do Ojczyzny i wizją wykraczającą daleko, daleko ponad to co proponuje nam opozycja. Ma świadomość uwarunkowań geopolitycznych, doskonale obserwuje zmieniające się tendencję w świecie i dostrzega zagrożenia płynące z toczącej się wojny kulturowej. Człowiek Idei i za to należy mu się wielki szacunek

Możesz śmiało wyruszyć z pielgrzymką pieszą do żoliborskiego mauzoleum złożyć pokłon swojemu idolowi!

"Sukces Andrzeja Dudy za piękny prezent dla Polski w przededniu setnej rocznicy zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej: "Wówczas Polska powstrzymała inwazję marksistowskiej ideologii i bolszewickiego terroru na Europę i świat. Dzisiaj również to zwycięstwo wyborcze powstrzymuje napór neomarksistowskich ideologii na Polskę. Wojna światowa zmieniła postać. Musimy sobie zdać sprawę, że teraz szaleje wojna IV generacji, wojna ideologiczno-cywilizacyjna. W tej bitwie w Polsce odnieśliśmy zwycięstwo"."Swoją drogą zadziwia fakt, że niemal co drugi polski wyborca dał się ponieść negatywnym emocjom emanującym z mediów i z internetu, i - w wielu przypadkach, zapewne nie zdając sobie z tego sprawy - zagłosował na obóz zdrady narodowej. A gdzie się podział własny rozum? Jeszcze bardziej zadziwia, że dotyczy to również wyborców zamieszkałych poza granicami Polski, po których spodziewałbym się większej świadomości wojny cywilizacyjnej".

czytając te brednie zmarnowałem 1min. swojego życia.."nie mówcie nam że białe jest białe a czarne jest czarne" emoji ......poszukaj sobie wroga gdzie indziej lub znajdź sobie po prostu jakieś zajęcie.pzdr

Przecież w latach 80-tych te działki dostawali komuniści, to nie dziei

I tak bełchatowscy lekarze zostali synami, wnukami ubeków ... I tak bełchatowska ciemnoto odcałujecie im te obelgi po rękach.

Złodzieje teraz jak osy wszędzie oblewają jadem bo przegrali wybory a stali w kolejkach. Mi pasuje a wy wat będziecie płacić taki jaki był. Bo ulgi są dla uboższych a nie bogatszych.

Wybory były w zasadzie testem na inteligencję. Bełchatów przegrał..

Ciemnogród i jego następcy, których Edward Gierek ściągnął z wioch nie tylko kieleckiego, dając małorolnej biedocie mieszkania, pracę, zagłosował za komuną bis, licząc, że ta będzie odbirać innym, dawać im.

Czemu mnie to nie dziwi. Lekarze, prawnicy, ludzie posiadający wyższe wykształcenie i proszę jaki wynik emoji serdecznie gratuluję i podziwiam ducha walki w tym mieście!! Ja już wyjechałam z PiSlandi aka Czarnobyla żyjącego ułudą lat 70/80. Stan umysłu to za mało powiedziane. Ma się w rodzinie delikwentów- na kopalnianej emeryturce, którzy do młodej, oszczędnej osoby mówią że ich ceny nie ruszają (oni tylko za 200 zł paliwo tankuja więc nie ma różnicy) xD kisnę z tych ich protestów bo doskonale wiadomo jak głosowali.

Oby ruch 8gwiazd się rozwinoł.!!! Przyjdzie jeszcze nasz czas. Ciemnotę intelekt wiedza uczciwość zwycięży!!!

Siedmiu gwiazd też emoji

Bez wątpienia dzielnica ludzi po studiach.

Rejon OKW nr 1 to w większości sympatycy byłych rządzących, a dziś opozycji. W czasach kiedy "opozycja" była u władzy dzisiejsi sympatycy nieźle się wzbogacili otrzymując między innymi nieruchomości za niemal symboliczną odpłatnością - taki prezent w zamian za wierność... Dla porównania powiem, że zwykli pracownicy zostali bezczelnie wykiwani przez tych "sympatyków", czyli w większości uprzywilejowaną kadrę z sekty kierowniczej. Ale to temat na długą opowieść...

Lata 90 domek na osiedlu za Szpitalem kosztował 5 milionów a tyle jedną wypłatą można było go spędzać bo była duża inflacja.Nowobogatcy PZPR- U.W.- PO.

Teraz lewactwo możecie wzieść toast z Soku z buraka, bo tylko to wam POzostało.

Te trzy ulice

Kupię dom w tej przemiłej okolicy wśród sąsiadów z IQ większym od IQ kartofla

Na Dude glosowala patologia,nieroby i ciemne wiesniactwo

a na twoją rafaLale agentura postkomunistyczna, pro syjonistyczna pro niemiecka itd.. j*ć was kur.

LUDZIE!!!! Po co dyskutujecie z ,, oświeconymi'' wyborcami Trzaśniętego. Z głupotą się nie dyskutuje . Głupotę należy zwalczać.

żołnierzyki mareczka dukaczewskiego

Pozdrawiam wszystkich myślących z Bełchatowa, jest nas tylko odrobinę mniej niż ciemnej masy w tym kraju. Ale to niedługo się zmieni, jak kasy braknie!! Pozdrawiam ***** ***

Jestem całym sercem za Kazimierzem, jednak Seba daje mi kasę za nic, bardzo to lubie, kolejny Janek w kieszeni nie zaszkodzi - Seba do dzieła!!!

Chlopy Co z tymi wyborami o której będą i kiedy bo ostatnio nietrzezwieje tylko bimber i ciasne dziwy to jest życie buhhhaaa

Jest jeszcze oaza rozumu w tym ciemnogrodzie. Czekać jeszcze tylko na księdza pedofila...

zamilcz pionku systemu

>sugerowanie, że dudi nie jest systemowy xD

To teraz pozamykać te zakłady i pisowskie rury za 2400 do roboty

Brawo dla nich

Wyborcy Trzaskowskiego uwazaja sie za wielkich inteligentow a glosowali na niego tylko dlatego ze to jest teraz modne żeby byc anty pis Nie macie nawet pojecia o jego zamiarach wobec Polski

Trzaskowski juz podpisał umowę żeby sprzedać niemieckiemu homokomando jako niewolnika

*żeby sprzedać ciebie

ty już dawno zlicytowany.

Nie emeryci ze strachu przed eutanazją ściągną do Polski, tylko pedofile.

PiS prawdopodobnie zlikwiduje te wszystkie bonusy dla niepracujących. Skąd brać na to wszystko. Czwórka dzieci to 2000, do tego, obiady w stołówce, za darmo dla całej rodziny, doplata do czynszu, leki i książki do szkoły za darmo, inne bonusy. Nawet Komuna tak nie rozpieszczała, niebieskich ptaszków. Raczej musieli pracować. Komuna stawiała na pracujących miast i wsi. Niebieskim ptaszkom sprawdzano dowody , w których jeśli nie było pieczątki zakładu pracy , taki delikwent miał nie wesoło. Jeśli Unia zamrozi kapitał , który strumieniem , szczególnie dla rolników, od 20 lat płynie do ich portfeli, system upadnie.

część tutaj pisze że Duda , okłamał ...PO jak rządziła , zabrał S8 , obwodnicę wywalili...trzeba było protestować , oczywiście PGE wtedy kwitła, ale na liście spółek skarby państwa była do sprzedania , jak ktoś ma dobrą pamięć to niech nie piszę o kłamstwach , bo nie znam polityka , który mówi prawdę emoji

Tylk problem polega na tym, że większość wyborców Trzaskowskiego nie głosowala na PO, nie głosowała również przeciw PIS a jedynie na głos rozsądku. Monopol władzy to nie jest ustrój demokratyczny a ustrój autorytarny (żeby już nie powidzieć totalitarny lub dyktatura). W każdym miejscu potrzebna jest jakaś kontrola. W tym momencie partia rządząca może wszystko zrobić i nikt nie ma nad tym kontroli ani dostępu do informacji.

Pod koniec kadencji PO zaczęli budować S8, a załatwiał ją kropiwnicki kłamco, po co piszesz nieprawdę? PiS jedyne co załatwił w tym regionie to większe kolesiostwo, ale wy się na to godzicie, bo wam Złoczew obiecali, który: a) Nigdy nie powstanie b) Złoża tam są tak małe, że tak czy siak kupę etatów pójdzie do redukcji. Zacznijcie myśleć pisiorki.

Budyń napisz mi kiedy była decyzja o S8 przez nasze miasto ? bo były takie plany , i napisz mi dlaczego obwodnica była wywalona z planów , dopiero protesty pomogły . bo coś mi się wydaję że 8 lat rządów PO do tego doprowadziły ! 

Takie protesty jak ostatnio te torfów? No to faktycznie, potężne protesty emoji Nie wiem, czy z was to się trzeba już śmiać czy płakać? Decyzja o obwodnicy nie była podyktowana żadnymi śmiesznymi protestami, tylko przyklepana jako normalna inwestycja.

kłamco , kto wydał decyzję o S8 ? i obwodnicy ? NOWAK !!!! nie pisz bzdur !

Nowak to był ministrem w rządzie tak tutaj nielubianego PO i on co najwyżej podpisał decyzję. Ale czego ja od was oczekuję?

Smutne jest to, jak tanio można kupić sobie wyborców. Za kilkaset zł m.in. bełchatowianie oddali głos na kogoś, kto nas okłamał. Podczas swojej obeności na obchodach barbórkowych obiecał Złoczew a zostaniemy na lodzie. Nie tylko bez nowej odkrywki ale za chwilę będziemy gasić światło w obecnie istniejącyh zakładach. Niedługo zakończy się wygodne życie w naszym mieście. I to nie chodzi tylko o pracowników KWB i EB. Należy pamiętać, że oprócz tych zakładów tysiące ludzi ma zatrudnienie w spółkach oraz wielu firmach prywatnych, które m.in. wspólpracują z tymi podmiotami. Galeria Olimpia nie powstałaby gdyby nie zarobki naszych mieszkańców. Można zauważyć ile sklepów jest zamykanych w galerii w Piotrkowie. Szkoda, że nie uczymy się na błędach. Szkoda, że społeczeństwo nie zna podstawowych zadań prezydenta. Pamiętajmy że prezydent nie daje 500+ ani żadnych innych funduszy. Prezydent podpisuje ustawy - a żaden prezydent teraz by nie sprzeciwił się podpisać takiej ustawy. Oprócz tego prezydent pełni funkcję reprezentacyjną. A to że czasem powiedziałby WETO ?! To dobrze. Zaoszczędzilibyśmy może 2 mld zł (np. zamiast na TVP to na inny cel). Mógłby powołać swoich członķow do KRRIT. Troszkę uspokoiłaby się propaganda w TVP. Przeraża mnie brak elementarnej wiedzy naszego społeczeństwa....

Ale co ty chcesz od tego narodu? Banda leniów wyciągających ręce po pieniądze. Wystarczy sobie zobaczyć komentarze. Ktoś skończył medycynę, jest po studiach, to zarabia dużo, a w komentarzach frustracja, że nieroby itd. Ja się pytam - kto wam zabraniał się uczyć? Trzeba było robić prawo, medycynę, to przecież takie proste. Chodziło się na wagary, zbijało bączki na ławce osiedlowej z piwkiem, to się teraz płacze jakim jest się przegrywem życiowym xD Dobrze, że już mnie w tym kraju nie ma, taki ciemnogród to rzadko spotykany.

Bo jesteś na zmywaku w Anglii i śmiejesz się z Polaczków:p

Nawet gdybym był na zmywaku (a nie jestem), to i tak czekałby mnie lepszy i bardziej dostatni żywot niż Polaków po studiach, którzy potem na ten zmywak jadą. Co tam w tej cebulandii słychać? 17 zł brutto chociaż jest?

Co się musi dziać w domach, za zamkniętymi drzwiami, skoro tyle ludzi zagłosowało na ulaskawiacza pedofila?

ale wiesz co ułaskawił ? bo to nie była pedofilia

Nie no, zgwalcenie 11-latki to nie jest pedofilia. Poza tym to była sprawa rodzinna.

Dlaczego niewykształconych obraża pisanie o nich "niewykształceni"? Woleliby "niegramotni"?

Zwolennicy pedofilii nazywają przeciwników ubekami.

Na miejscu księdza pedofila starałbym się o przeniesienie do Bełchatowa.

Jestem całym sercem za Kazimierzem, ale Seba daje mi kasę za nic, bardzo to lubie, aaaa i kolejny Janek w kieszeni nie zaszkodzi - Seba do dzieła!

hahah Duda złoczew im na karczmie obiecał tym górnikom emoji hahah a teraz 5 lat kadencji i sielanka a górnicy zrobieni w h... ja emoji

Przecież w tym rejonie to same stare PZPR-owce, sędziowie, milicjanci, ormowce i ubeki mieszkają, dawna elita bełchatowska.

Takie są fakty/

Teraz wy jesteście elitą... pisowską, żyjącą z socjalu!

Chyba ty. Co emeryturka Ubecka obcięta?

pewnie jakieś bogacze tam mieszkają...

powinni tym lekarzom z tego rejonu ciepla wode wylaczyc na Amen NO to TRZASK emoji buchahahahahahaaaa

Większość miasta jednak za pedofilią.

Przecież muszą być jakieś rozrywki przy dużym bezrobociu.

co ty pierdolisz? biedron dostal 1,5% to nie wiekszosc

ANDRZEj ANDRZEJ BRAWO bardzo sie ciesze emoji suuuper

Dzielnica dosyć daleko od oczyszczalni, ludzi smrodem nie otumanieni.

dobrze wiedzieć gdzie mieszka ubecko esbecka stara agentura..

Duda to prostsze nazwisko niż Trzaskowski, ortograficznie upośledzonym łatwiej było wyszukać.

Barany przygotowujcie się na przyjście żydowskiej szlachty.

Więc jest jednak Warszawa w tym górniczym Budapeszcie. Tam w większości mieszkają lekarze, którym "rączki całujecie".

Ty nie podszywaj się. Głosowałem na Trzaska.

Jedyny normalny rejon w Bełchatowie a reszta pewnie znowu będzie udawać że protestuje w obronie GKS albo kopalni i elektrowni Tak wygląda schizofrenia po Bełchatowsku PIS wszystko rozwala w mieście i ma wyborców za głupków to głosujemy na PIS

Jak już chcesz trzymać się tej retoryki. To normalny w POŁOWIE. Hahahaha

Jutro z Kvietniovem kupujemy 2 litry bimbru i oblewamy zwycięstwo

Dołączam z litrem ruskiego spirytusu.

Tylko prawicowy Bełchatuw

Wygrała prawdziwaWielka Polska biało-czerwona nie niemiecko tęczowa

Biedne kopalnioki zobaczą Złoczew....hahahaha

za Trzaskowskiego tym bardziej by nie zobaczyli bo on eko za zielonymi wiatrakami

Każde cywilizowane państwo idzie w atom i wiatraki, węgiel jest nieopłacalny i trujący.

Nic oprócz węgla nie mamy, a atom jest zdrowy!

***** *** !!!

Baby kiedy jest głosowanie? Bo trochę nachlalem się ostatnio i niewiem czy jutro czy w sobotę?

Dzisiaj w Tropiku

Czyli bogaci za Trzaskowskim. Bylo do przewidzenia, ale to niezbyt dobrze świadczy.

Mylisz sie Zdecydowana wiekszosc kopalniakow głosowala na Dude a to najbogatsi ludzie w Bełchatowie

Ale w większości niewykształceni i ze wsi!!!

Powinni dołożyć wam jeszcze więcej ze swojego, wtedy bylibyście zadowoleni siedząc na **** i nic nie robiąc

A może ludzie wykształceni? Którzy chociaż w minimalnym stopniu rozumieją, co się będzie wyprawiać jak już ta zjednoczona pożal się boże prawica będzie bez żadnego kagańca i ryzyka weta? Oj, zaswędzą was jeszcze kukle. Tępaki. Bierzcie swoje 500+, które już teraz przejada inflacja która jeszcze wzrośnie. Będzie wesoło. Ja już bilet kupiony.

Wyjeżdżaj czym prędzej chcesz to niejeden Cię wywiezie na lotnisko jeszcze za darmo takiż to właśnie Polak jest jakby socjalu nie było to „na zachodzie to jest”, jak coś ludziom w końcu dali to „rozdawnictwo” zdecydujcie się czego chcecie bo narazie to tacy wykształceni niby a tylko idiotów z siebie robicie pieniądze nie świadczą o inteligencji ani żaden dyplom wszystko można dzisiaj kupić i POpaprancy to tego najlepszy przykład - uważają ze wszystko im wolno a w rzeczywistości słoma z butów wystaje i krowie łajno się ciągnie za nogą taki zes Zbyszku Polak patriota to nie obrażaj drugiego rodaka razem ze swoją pseudo władza - wasze elyty zjadła pycha i buta a tego suweren nie lubi

Socjał to mają bogate państwa, a nie biedne republiki bananowe z rządami populistów. jak Polska. Suweren to ten naród, co zawsze w każdej wojnie dostawał wciry, potem miał komunę i wszystko na nią zwala, a taka Azja, jakieś Tajwany, małe Koree Południowe to regionalne potęgi, które podnosiły się po wojnach ciężką pracą. U nas tylko "daj daj", nikomu się pracować nie chce. Taki obraz wasz.

Stanley ale nie narzekaj tylko się dostosuj

Jakby nas przez 8 lat twoje kochane PO nie r...lo w pewna cześć ciała to napewno byłaby Polska o wiele bogatsza

twierdzisz mi głupolu ze taki lekarzyna konował medycyny pracy np jak tam mieszkajaa za 4 godziny "pracy" w swoim domku zarabia wiecej niz ja przez miesiac! i twierdzisz ze oni ciezka pracuja ? nic dziwnego ze bandyci i zlodzieje na po na czaskosia glosowali

Ostatnio ruskie mieli takie zdanie wystrzeliwując polską inteligencje Widać podobne ma macie zdanie. I ta pogarda dla kogoś kto spędził ponad 10 lat i ma ogromną odpowiedzialność na swoich barkach. I tak. Za 4 godziny mu się należy tyle co tobie za 10 emoji trzeba się było uczyć

Trzeba było uczyć się i robić medycynę pracy, a nie leserowało się w szkole i teraz swoje życiowe frustrację będziesz na innych wylewać. Kim ty jesteś żeby mówić ludziom, kto ciężko pracuje a kto nie? PiS was wydyma bez mydła i tyle, ale dobrze, głupi naród to trzeba doić ile wlezie.

To nic dziwnego- komisja, gdzie w większości zabudowa jednorodzinna- czyli ludzie wykształceni, którzy doszli do czegoś własną, ciężką pracą- a nie karny z blokowisk czekające na wypłatę z MOPSU jak rolnicy na deszcz.

Mieszkają tam ludzie, (oczywiście nie wszyscy) którzy dobrze kradli i oszukiwali za komuny, a domki dostawali od władzy za psi grosz.

Czym doszli ? Twierdzisz, że ciężka pracą ? Znam pewnego jegomoscia z domków z Czaplinieckiej zagorzalego zwolennika Rafała, który miał swoje przedsiębiorstwo, mnóstwo pieniędzy, a mój brat u Niego tyrał za 900 zł miesięcznie facet kpil w oczy pracownikom , że to 900 zł to wydaje jak idzie z żoną do restauracji. Więc jak widać niektórzy nie ciężką pracą tylko wyzyskiem

Jak masz brata debila to do kogo pretensje???

I tak to w Polsce wygląda. Jeśli ktoś jest wykształcony, a nie daj Boże czegoś się dorobił, to oczywiście oszust, złodziej itd. Najlepiej za wszystkie własne niepowodzenia winić innych i żalić się, że brat za 900 zł pracował. Nie wiem czy nazwać go głupcem czy nieudacznikiem, a może po trosze i jednym i drugim.

Widać twój brat to nieudacznik, nie znam nikogo kto by za tyle pracował, ba, polski rynek pracy to walka o pracownika, bo tych zwyczajnie brakuje. Wystarczy sobie zrobić wózki albo suwnice i jesteś tutaj bogiem, trzeba być wybitnym antytalentem żeby za tyle tyrać.

za PO sie zarabialo 700-1000zl pajacu a teraz na wozkach czy suwnicach w rogocu czy kleszxczowie sie zarabia 2600brutto czyli 2000 na reke dzieki PISowi az tak duzo, zobacz se oferty debilu ****w PUP belchatow najnizsza krajowa wszystko na suwnice i wozki ty z**** z PO

Może ktoś ci debilu wytłumaczy, że nie jest ważne ile nominalnie zarabiasz ale jaka jest siła nabywcza pieniądza- czyli ile za to co zarobiłeś możesz kupić. I jak już ktoś Ci nieuku to wyjaśni, to zrozumiesz, że masz tyle co miałeś. Bo co prawda zarabiasz 3x tyle co za znienawidzonego PO, ale 3x więcej za wszystko płacisz. Woda, chleb, ziemniaki itd. I podrapiesz się Po swoim nieskalanym myślą czole i stwierdzisz, że historia zatoczyła koło a Ty wciąż w czarnej du..pie.

To było za czasów Donalda i wiele osób pracowało za takie grosze i weź do ręki słownik, bo wieje analfabetyzmem.

słownik???

Nie wiesz co to takiego ?

Nie, tylko czemu każesz jemu brać, skoro ty ledwo co składasz zdania? Ja nie widzę u niego błędów w pisowni, u ciebie mnóstwo. Wyborcy 500+, to wy właśnie.

,, jemu , ty , niego..... " Dramat . Budyń wiem , że nie widzisz , gdyż nie masz nawet pojęcia jak piszemy zwroty do osób. XXI wiek, a w Platformie analfabetyzm ....

Bez jaj. To jest żart po prostu, że wybraliśmy sobie znowu budynia. Jego bandę kolesi nic już nie zatrzyma żeby grabić, a ludzie powtarzający non stop frazesy o PO niech sobie sprawdzą, gdzie pracują dzieci obecnej władzy, bo może tak z 5% ma kompetencję do tego, co robi. Już nie mówię o aferach getback czy skoków, ale na rozliczenie tego przyjdzie czas. Ten naród to po prostu zawsze będzie lubił być okradany przez system. Będziecie płakać, bo już są masowe zwolnienia w naszym regionie, a bezrobocie dopiero skoczy na jesieni jak już dorżnie się resztę małych firm. A tfu na was.

Wstyd mi za tych , co glosowali na platforme przeciw Wielkiej Polsce. Fuuuj na gejstwo????

wsadź go sobie w d...ę!

Masz sporego rozumiem bo w ****la lubisz ładować? Wiesz że tacy "niby" homofobii to najczęściej ciche ****ki i pedofile? ;D pozdro

A może te czystki pajęczańskie pomogły? Czekamy na radomszczańskie. Chyba ze to był tylko pokazówka.

za platformy zaczęła się degradacja Bełchatowa , przypominam że droga S8 została zabrana za platformy , obwodnicy też miało nie być ...zapomniał wół... proszę dzisiaj poczytać wypowiedzi Komorowskiego , Nitrasa , Harwtich ...mowa nienawiści wylewa się od nowa , przegrali , ale po co zaraz atakować ludzi , którzy mają inne zdanie ? ale takie elity widać zasługują na takich właśnie głosujących ! 

To jest efekt nieudolnego samorzadu.

No nie Misiu Kolorowy! O S8 walczył Kropiwnicki dla Łodzi i wywalczył ja jeszcze za PiSu 2005/2007. Budowa obwodnicy ruszyła pod koniec platformy.

Nielot , nie ośmieszaj się , albo bierz coś na pamięć emoji

Dlaczego łżesz ? kto wydał i podpisał decyzję budowy obwodnicy Bełchatowa ? minister Nowak z PO, ale przykład kłamstwa idzie od tego co obiecał Odkrywkę Złoczew.

Ten od zegarka ???? hi hi hi

Zaczyna się pisowska mowa nienawiści wzór od guru Kaczyńskiego "Zdradzieckie mordy "

co się zaczyna ? człowieczku , zobacz dzisiaj na wpisy zwolenników trzaska , co wypisują , jak szczują , jaka jest fala nienawiści , więc nie pisz bzdur , bo skoro masz internet to możesz to sprawdzić co się dzieje ! 

Po co czytasz komentarze.. Ja włączam TVP publiczną.. Wygodnie się rozsiadam i czuję taki spokój jakby Kaszpirowski mówił.. Wciskam pilot i msza leci.. Nie czytaj mediów niemieckich!!

jak im nie pasuję mogą do Warszawy jechać , do Gdańsk, tam trzaskoski wygrał zdecydowanie ,albo w zakładach karnych emoji

Tylko jak wszyscy wyjadą- to kto Ci pracę da nieudaczniku. Zostaną tylko tacy jak Ty. Frustraci po podstawówce

Ale gdzie tam pracę, kto mu zarobi na socjal emoji

Tylko Andrzej Duda !!!

Notariusz Kaczyńskiego !

Nie koniecznie pan Duda już nie potrzebne już pana Kaczyńskiego, to jego ostatnia kadencja , nie potrzebuje też PiSu teraz będzie myślał ,co gdzie robił za 5 lat z kim wdać się w kolaboracje czy szykować się na stanowisko unijne ,czy z Amerykanami współpracować? Jeszcze chwilę trzeba poczekać , to tak jak pan herr Tusk ,zobaczymy gdzie się pan Andrzej ewakuje ,,,saluto pelikany emoji

Taa, pod warunkiem, że się języków poduczy...

PRECZ MI Z TYM JUDASZEM I OSZUSTEM Z MOJEGO MIASTA - WON MI STĄD.

" Z mojego miasta " a od kiedy to jest twoje miasto ? gdzie i kiedy dostałaś Akt Własności ? To Edward Gierek podpisał decyzję Rozwoju Okręgu Bełchatowskiego,gdyby nie LEWICA to byś nawet na mapie tej mieściny zacofanej nie znalazła.

Art,KK 256& 1.

Szacunek dla tego obwodu!

spalić ! albo stworzyć tam strefę niemiecką ! pobierać słone opłaty za wyjazd i wyjazd ! 

Art.KK 256&1.

Tworki obowiązkowo ! zagrożenie dla otoczenia !

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także