Rejestracja i logowanie

Zwrócili się do PGE o... pożyczenie samochodów. Jak koncern odpowiedział na taką prośbę?

Wydarzenia 14-07-2020 Autor: Greg Foto: PGE GiEK
51
Zwrócili się do PGE o... pożyczenie samochodów. Jak koncern odpowiedział na taką prośbę?

Koncern PGE GiEK przekazał cztery samochody dla Wojska Obrony Terytorialnej. O wsparcie poprosiło Ministerstwo Aktywów Państwowych. Pożyczone auta pomogą żołnierzom w transporcie w związku z działaniami w czasie pandemii koronawirusa.

Jak podkreśla spółka PGE GiEK, przekazane samochody mają „wzmocnić wsparcie systemu opieki zdrowotnej w zakresie działań ograniczających ryzyko rozprzestrzeniania wirusa”. Z prośbą o udostępnienie samochodów do koncernu wystąpiło Ministerstwo Aktywów Państwowych. Cztery auta zostaną przekazane do Wojsk Obrony Terytorialnej.

- Samochody, które użyczyliśmy Wojskom Obrony Terytorialnej będą służyły społeczeństwu w czasie trwającej jeszcze pandemii. Wspieramy walkę z koronawirusem na wielu płaszczyznach, gwarantując nie tylko niezawodne dostawy energii, ale wspierając także administrację państwową i terytorialsów, którzy codziennie pomagają placówkom medycznym i samorządom w walce z pandemią - mówi Wioletta Czemiel-Grzybowska, prezes zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Jak informuje spółka, pojazdy zostały wypożyczone na okres 3 miesięcy.

komentarze (51)
Dodaj komentarz

Bardzo wolno Pani Prezes idzie to czyszczenie z pieluchowców i tych od milczanowskiej.

To już koniec czyszczenia? Nikt już nikogo nie rozliczy? Etyka nie istnieje ?

Etykę uwalił naczelny grabarz kadrowy od Pieluchy już dawno. Etyka została w kodeksie. Pani poseł Beata Mateusiak Pielucha moim zdaniem powinna przypomnieć sobie znaczenie tego słowa.

Przecież teraz zwierają szyki przeciw Premierowi, bo jego ludzie porządek z tałtajstwem zaczynają robić. To po prostu paranoja żeby s to posłanki o których jeszcze niedawno nikt nie słyszał decydowały o przyjęciach awansach i płacach w firmach skarbu państwa. Jaja jak berety.

Pani Prezes ma większe jaja niż wszyscy prezesi razem wzięci. Zrobi porządek z pupilkami od pieluchy i milczanowskiej. A i zwiazki za bardzo nie podskocza emoji brawo

A jeszcze ich trochę zostało. Niektórzy na ciepłych posadkach zostaną jak łysek z pokładu pieluchy i ci od milczanowskiej.

Jajniki raczej ....

.... i jajecznicę, we łbie.

Ale się Pajęczno i Radomsko wzięło za minusowanie niewygodnych komentarzy. Łapki w dół? A może "po łapkach" się należy za sobiepaństwo i balowanie za nieswoją kasę.

Boją się wyjaśnień spraw, bo wiedzą że ich pogonią i rozliczą. Czerwone łapki nic nie pomogą, sprawy w toku. Czas się pakować. Pielucha radzi podobno swoim aby się chowali na L4. Co się odwlecze to nie uciecze.

Tylko czy ich rozliczą? Jest po wyborach... oby nie było tak że wszystko się rozmyje...wszak kruk krukowi...Pani Prezes dobrze zaczęła ale czy jej pozwolą dalej...?

Dyrektorka ekonomiczna pośredniaka podobno w wielkim stresie.

Kto by nie był w stresie, taka dobra robota w elektrowni, i prąd za darmo a tu może być różnie, mogą wywalić i co? Ale nie trzeba było głupot robić, ciągle było mało.

Biedni internetowi mugole z hamburka są tak mało inteligentni (co jest zabawne), że miotają się w domysłach, ploteczkach, zajmują ich mało istotne dla całej aczkolwiek niekiedy bulwersujące okoliczności, nie odróżniając tego co bardzo ważne od mało istotnych, marginalnych. Prawdziwy problem dramatu Bełchatowa to podział i skłócenie na frontach (sztucznych i celowo utworzonych) energetycy - górnicy, oraz autochtoni - przybysze. Przy czym pierwszy stworzyli za nieboszczki PZPR ci sami z Natolina, którzy stworzyli unikalny w skali światowej (celowo) podział na kasty kopiących i produkujacych energię, a dodatkowo podział dochodów gmin i miast w okolicy z monopolem “najbogatszej gminy”. Skutki wydobycia wengla brunatnego ponosi bezpośrednio kilkanaście gmin w rejonie, ale pieniądze za to zawekslowano tylko dla Kleszczowa. Brak rekompensat skutków przemysłowych spowodował zapaść rolnictwa w regionie i brak znaczacego rozwoju, upadek, brak źródeł utrzymania dla nastepnych pokoleń. Bełchatów to nominalnie miasto, ale bez tradycji mieszczańskiej. Zatrzymał się na poziomie gminnym, peryferyjnym, gdzie miedza i bieda majątek najważniejszy. Stąd obecnie ucieczka z upadającego Bełchatowa wszystkich przybyłych z Polski bo nic ich już tu nie wiąże - ani rodzina, ani przyszłość. Odstrasza też prymitywna, destrukcyjna władza lokalna, wybrana demokratycznie na obraz i podobieństwo miescowej rodowej nacji... To dobrze, że choć cztery samochody posłużą armii nie degeneratom z pasożytniczych przybudówek BOP-u, choć źle kiedy służy obecnie stanowi wojennemu w stylu genseka Margulisa vel Jaruzelski. Pielucha, Pajęczno, Radomsko, pozostałe penetracje & łódź & Warsaw to tylko objaw skłócenia i zacofania tu i teraz. To przypomina biblijną Sodomę - wokół zwyrodnienie, zboczenie i tylko kilku bezsilnych sprawiedliwych.

PiS nikogo nie wykończy ludzie sami się nakrecaja i nienawiść do pisu jest tak wielka,, że ludzie z tej nienawisci gotowi iść na wojnę z bratem

PiS wykończy Kopalnię i Elektrownię tak jak wykończyli Janów Podlaski.No cóż tsm były znienawidzone Araby a tutaj swój elektorat wykończona.

Janów wykończyła ekipa Krystyny

Przecież "sukcesy" już widać. Elbest wykończony, inne spółki ledwo dyszą, np. Bestgum, Betrans, czy Ramb. Tak to jest jak rządzą ludzie z przypadku i bez pojęcia. Tylko potrafią doić kasę.

U nas w Rambie kicha, tylko prezesi zarabiają.

A to podziękuj wszechwładnym z Pajęczna i Radomska. Ważne że mogli porządzić nie swoim niestety bo wtedy pewnie liczyliby się z kosztami itp. A tak było: hulaj dusza...

Oj te od Pieluchy to się bawili, w Krynicy, w Zakopanem aż huczało. Kto za to odpowie?

Były balangi? Całe radomsko zjeżdżało do hoteli?

W Bełchatowie nie było tak wielkiej złośliwości dopóty nie najechali ci z Pajęczna i Radomska. Szczególnie ci od Pieluchy to wyjątkowe zlosliwce i szkodnicy.

O jak Pani Prezes wróciła to ruszy porządkowanie spraw kadrowych. Jest dużo do naprawy, w elektrowni, kopalni i spółkach. Źle się dzieje, rządzą niekompetentni ludzie, głodni kasy.

Super porządki robi. Jej przy****s robi donosy, a ona na ich podstawie zwalnia ludzi. Może zawsze na ciebie haków szukać.

Sekretareczka kuzyneczka siedź cicho, bo to paniowanie do Grażynki to aż żygać się chce

O wróciła z urlopu nasz Krysia, HIP HIP HURA. Jak tam Żubry, pouciekały ?

Zdechły .....

Pani prezes brawo można jeszcze dużo kasy oszczędzić

Tak trzymać tam do sracza służbowym jeździli,

Samochody służbowe powinny być zabrane. Nie wystarczy jak zarabiają po 50 tysięcy jak ten z HR od Pieluchy i jeździł po Pajęcznie. Albo Łysek z 6 piętra nakręcił najwięcej km w firmie, potem się tłumaczył. Przecież jak policzyć to nie miał czasu na pracę, dlatego prawie go nie ma.

Samochody służbowe powinny być zabrane. Nie wystarczy jak zarabiają po 50 tysięcy te nowe ciamajdy od Krystyny. Jeżdżą codziennie do warszawki, bo brzydzą się na tej wsi siedzieć.

Co za Łysek? Z węglowej?

Wożą się żłoby po marketach po mieście i w godzinach pracy hyundaiami, kiami, land roverami jak świta jakaś nadzwyczajna, a rowery im dać w imię ekologii. A ludzie w spółkach za grosze tyrają.

po kiego tym dziadom z pge hiundaye i40 albo elantry auta 5,6 osobowe limuzyny jak KAZDY jeden KAZDY jedzie SAM tylko kierowca 1 osoba! powinni im dac conajwzyej hiundaye i10 albo fiata 500!!! a nie takie bryki by se wozili swe tłuste dupska! Zreszta kopalnioki jezdzace na rogowiec podobnie zaden nie zabierze kolegi tylko jedziesznur aut limuzyn na 5 o,6 osob i w kazdy maucie tylko 1 osoba kierowca i reszta auta puste! a pozniej beda pierdolic o ekologii echhh

W przypadku funkcjonowania PGE do niejednego można się przyczepić, ale jeszcze tak bezsensownych pretensji nie widziałem. Od kiedy typowe osobówki mają homologację na 6 osób? A modele są dobrane takie a nie inne, bo nie służą do jazdy na odcinku Węglowa - Rogowiec czy po mieście, tylko w trasie.

kiedys jechał jede nautobus nawet stary autosan ale jeden teraz jedzie 40 samochodow a potem biadola SMOG SMOG

Na jakim stanowisku jest zatrudniony (nie mylić z 'pracuje') pan GołPro?

No i bardzo dobrze z tymi samochodami. Bo za ostatnich czasów panowania radomska i pajęczna co druga osoba ma samochód służbowy. Pora najwyższa już się temu przyjrzeć i rozliczyć km. Zbędne km.

Ale posłanka Pielucha zepchnięta za burtę. Morawiecki jak był ostatnio w Bełchatowie trzymał się z daleka i dziwił się że samorządowcy nie chcą z nią stanąć do zdjęć. Potem pytał dlaczego.

Jak tam, już po wyborach, Pani Prezes goni darmozjadów i nieudaczników, już czas?

Tak dokładnie, nieudacznicy i darmozjady podadzą się Sami do dymisji. Pijaczek podjedzie taczką zabierze krUlową puszczy na stopa i pomkną w stronę zachodzącego słońca a na skrzypcach zagra im główny fabrykator dokumentów..... i tylko piotrkowskiemu stworkowi łezka w oku się zakręci.......

Za tych złośliwcow i donosicieli od Pieluchy czas się wziąć.

I od chytrej baby z radomska oraz antka przede wszystkim. Kadry wysiadły...

i PO sie zasrane pge ty mchwali? przeciez pge to nie prywatny folwark tylko panstwowa spolka zenada pge **** pge

To jest mój drogi kolego ekipa Pana Mateusza Morawieckiego czyli PIS-zarówno Pani Prezes jaki i nowi dyrektorzy.

I wszyscy mamy nadzieję że pozbędą się nieudaczników od chytrej baby z radomska i pampersowej z pajęczna. Czad do domu czas..

Szkoda, że na ich miejsce przyjdzie kolejna ekipa, która nie ma związku z tym miastem...

A tamci to może mieli związek. Chyba z kasą wielką. I wysokimi stołkami.

No ale te od Pieluchy to wyjątkowe zlosliwce, z byłym dyrektorem HR na czele. Teraz powinni go rozliczyć za wyrządzone szkody.

Ale jakie szkody ?szkody to widzimy teraz jak.ludzi zwalniają nawet wieloletnich pracownikow

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także