Rejestracja i logowanie

Pijani Ślązacy na gokartach uciekali ze Słoku. Pracownik hotelu ruszył za nimi w pościg

Wydarzenia 16-07-2020 Autor: Greg Foto: KPP w Bełchatowie
16
Pijani Ślązacy na gokartach uciekali ze Słoku. Pracownik hotelu ruszył za nimi w pościg

Niecodzienna sytuacja na terenie ośrodka Słok. Pijani mężczyźni ukradli rowery gokartowe i próbowali odjechać nimi w kierunku Łękawy. W pościg za uciekającymi udał się samochodem pracownik hotelu. Na miejsce wezwano policję, która zatrzymała 21 i 27 latka. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Na dość niecodzienny pomysł wpadło dwóch mieszkańców Śląska, którzy z terenu ośrodka wypoczynkowego Słok, postanowili ukraść… rowery typu gokart. Mężczyźni wykorzystując nieuwagę pracownika hotelu, wsiedli na niezabezpieczone gokarty i odjechali w stronę miejscowości Łękawa. W pościg za złodziejami udał się jeden z pracowników. Wsiadł do auta i pojechał we wskazanym kierunku. Po chwili zobaczył młodych mężczyzn poruszających się gokartami, których zawrócił do hotelu.

- Podejrzewani powrócili, zostawili gokarty, po czym oddalili się. W tym momencie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Okazało się, że są to mieszkańcy województwa śląskiego, którzy jak tłumaczyli chcieli się tylko przejechać – informuje bełchatowska policja.

Według relacji policjantów, od 21 i 27-latka było czuć alkohol. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za kradzież, za co grozi im do 5 lat pozbawienia wolności, ponadto jeden z nich usłyszy zarzut kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Prawo powinno być bardziej elastyczne dla tego typu spraw, przecież to jest nawet śmieszneemoji No ale co - jaki elektorat taki krajemoji

"od 21 i 27 latka było czuć alkohol poczym jednemu z nich postawiono zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości" A drugiemu nie?

"Wsiadł do auta i pojechał we wskazanym kierunku. " Miszcz...

Chłopaki nigdy takim sprzętem nie jeździli no i chcieli se pobrykać beztrosko trochę ponad limit czasowy, a tu od razu że złodzieje i wgl.

A to na sloku można jeszcze coś ukraść ? Myślałem, że elbest zawinol co tylko się dało. Wkońcu 100 baniek z wiatrem nie wywiało.

Dziś w okolicach Społem OSD Przytorze znów leżał zakrwawiony i zarzygany alkoholik. Przechodnie wezwali Straż miejską, Kiedy to się skończy, czy miasto coś z tym zrobi ? Czy te darmozjady muszą terroryzować normalnych ludzi ? ******* człowieka strzela jak widzi co się dzieje z tym miastem.

Rozumiem że tylko w Bełchatowie są menele i alkoholicy? I to jest według Ciebie największy problem miasta?

To właśnie wyborcy AD po odebraniu500+ 13tek 14tek. A nie tego już nie dostaną, bo za dtogo????

Wybrałaś AD to dej temu Panu na pifko z 500+ a nie wylewaj żale w internetach.

Uuuuu slychac kwik. Glosniej bo za cicho.

no to jak mieli się dostać na Śląsk? perpedes,z buta tylko pytam

To pewnie te klakier wielki kozak co uciekł z awantury na Dolnym jako jedyny bo miał kupę z a teraz wielki ura bura

Kupę to osiu zeżarł. I jeszcze się oblizał.

Na słoku są jakieś gokarty?

Rowerkowe dla dzieci

Mają fantazję emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także