Rejestracja i logowanie

Mapa, rower i ponad 100 kilometrów trasy. Rajd na orientację już za nami [FOTO]

Wydarzenia 21-07-2020 Autor: Emste Foto: Facebook/Gmina Zelów; Facebook/Orientakcja
0

Ponad 170 rowerzystów rywalizowało w minioną sobotę podczas "Orientakcji", czyli wyścigu rowerowego na orientację, który odbył się na terenie gminy Zelów. Przygotowane zostały dwie trasy – o długości 60 oraz 120 kilometrów. Kto okazał się najszybszy?

W sobotę, 18 lipca w Ośrodku Konferencyjnym "Przy Patykach" od wczesnych godzin porannych zaczęli zbierać się rowerzyści. Tam bowiem zorganizowane zostało biuro zawodów "Orientakcja", czyli rajdu rowerowego na orientację. 

Uczestnicy rajdu mieli do dyspozycji jedynie mapy kontrolne, na podstawie których musieli odnaleźć się na jednej z dwóch przygotowanych tras GIGA, o długości 120 kilometrów oraz 60 kilometrowej MEGA.

Na starcie pojawili się zawodnicy z całej Polski. Zwycięstwo na trasie GIGA wywalczył sobie Sebastian Mański (Eventyr Team Żory) , z kolei na trasie MEGA, najlepszy okazał się Michał Bedyk (IT Orient Łódź).

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także