Rejestracja i logowanie

Zaginęła 16-letnia Nadia. Ostatni trop prowadzi do dorosłego mężczyzny

Wydarzenia 22-07-2020 Autor: Emste Foto: SOS Zaginięcia
23

Trwają poszukiwania 16 -letniej piotrkowianki, która w niedzielę, 19 lipca wyszła z domu, nie informując bliskich gdzie się udaje. Z relacji rodziny wynika, że mogła pojechać na spotkanie z dorosłym mężczyzną – mieszkańcem Zgierza.

Jak wskazuje Facebook-owy profil SOS Zaginięcia, trwają poszukiwania 16 -letniej Nadii Zakrzewskiej – informację potwierdzają funkcjonariusze z KPP w Piotrkowie Trybunalskim. Nastolatka miała opuścić miejsce zamieszkania w niedzielę, 19 lipca około godziny 17:00. Dziewczyna ma ze sobą telefon, jest jednak nieaktywny.

Nastolatka ma 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma brązowe oczy oraz zafarbowane na różowo – czerwono włosy. Na przedramionach i nogach dziewczyny, widoczne ślady po cięciach. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną koszulkę, czarne krótkie spodnie oraz biało – różowe buty marki Nike.

Jeśli widziałeś gdzieś zaginioną lub znasz miejsce jej pobytu skontaktuj się z policją .

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Dobre wychowanie.... wraca na śniadanie emoji

Ale wy ludzie jesteście pier....piszecie takie bzdury, że aż, żal nigdy nie wiesz czy Twoja siostra córka czy nawet matka nie zniknie. Ciekawa jestem co wtedy będziecie czuli jak o waszych bliskich będą pier...takue rzeczy.

Czy Ty lubisz rzniecie? Szukam ciasnej

Potrzebuje rznac Buhhhaaa

No to zaraz pewnie będzie info że zaciążyła i tyle emoji Teraz to te 15 i 16 latki to się walą jak domy w Afganistanie emoji

Jak Romeo i Julia

Dzisiejszy system jest skonstruowany tak ,żeby rodzice byli w pracy po 12 godzin dziennie i nie mieli czasu na wychowanie dzieci.

Kiedy bendzie dostepny ten nowy dopalacz w belchatuw?

Pewnie młoda na ruchańsko pojechała.

Ojciec tego "dorosłego mężczyzny" nie brał drugiego ślubu kościelnego ostatnio?

Nie tak dawno 22latek zamordował 16 latke bodaj koło Łowicza

burzliwa młodość ach sam bym chciał mieć dziś te 16 wiosen...

I tak czy siak byś leżał zniszczony przez dopalacze

dziwna treść bo wynika że sie znalazła...

Sa wakacje jest mloda wyszaleje sie i wroci

" zafarbowane na różowo – czerwono włosy. Na przedramionach i nogach dziewczyny, widoczne ślady po cięciach" - Nie no pogratulować rodzicom.... Dobrze, że przynajmniej wiedzą o jej zniknięciu. W tym opisie aż kipi fachową opieką rodzicielską i wychowaniem :/

Ta dziewczyna ginie już drugi raz . Jak widać rodzice się nie interesują dziewczyną . 

Nnie wypowiadam się bo każdy chce dziecko dobrze wychowywać ważne jest z kim się zadaje i co robi

Jak dobrze wychowasz i poświęcisz wystarczająco dużo uwagi, to dziecko będzie umiało odpowiednio dobrać sobie grono znajomych.

Gratuluję takiego sukcesu w wychowaniu ale z reguły ci co tak są pewni i dają takie wskazówki to ich dzieci mają inne nielepsze wady tylko rodzic tego nie widzi. Znam wiele dziewczyn, które tak szalały mając 16 lat a teraz są wspaniałymi matkami i żonami a te takie przykładne porzuciły dzieci i rodziny. W życiu niczego nie można być tak bardzo pewnym .

Ale ja nie krytykuje tej dziewczyny tylko jej rodziców. Jak jest dobrze w domu to nie będzie szukała dziwnych znajomych ani starszych mężczyzn. Nikt nie chce uciekać z domu, dla mnie to akt desperacji. Nie powiedziałam też że będzie wybrakowanym człowiekiem czy coś, po prostu wszystko ma swoją cenę, trudne dzieciństwo też. Kiedyś będzie musiała sobie z tym poradzić jako dorosła osoba. Jej rodzice zawiedli po całości

Wyszaleje się to wróci,oby tylko to było,takie są prawa młodości inaczej się myśli w tym wieku każdy może powiedzieć że jest najmądrzejszy.Nić nieda zakazy rodziców jak ktoś się wyżej pisze .

Takie są skutki braku kontroli przez rodziców co ich latorośle robią w niebezpiecznym świecie internetowym który jest rajem dla zboczeńców gwałcicieli i morderców. Oby się znalazła ta piękna młoda niewiasta ale czarno to widzę.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także