Rejestracja i logowanie

Nowe zachorowania na COVID-19 w powiecie bełchatowskim. Jak sytuacja w województwie? [DANE na 22.07]

Wydarzenia 22-07-2020 Autor: Emste Foto: pixabay
13
Nowe zachorowania na COVID-19 w powiecie bełchatowskim. Jak sytuacja w województwie? [DANE na 22.07]

Biuro prasowe wojewody łódzkiego opublikowało najnowsze dane dotyczące zachorowań na COVID-19 w regionie. W Łódzkiem są kolejne 33 osoby z potwierdzonym wynikami testów laboratoryjnych zakażeniem SARS-CoV-2. Epidemia nie omija również powiatu bełchatowskiego, kolejnych trzech mieszkańców zachorowało na koronawirusa.

W województwie łódzkim są 33 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. W samym powiecie bełchatowskim od wczoraj przybyły 3 osoby chore na COVID-19. Od początku epidemii zachorowało tu 214 osó, 182 zostały wyleczone, zmarło natomiast 18 pacjentów. 14 zakażonych wciąż jest pod opieką lekarską.

 

Potwierdzone wyniki dotyczą:

  • pięciorga dzieci
  • jednej nastoletniej dziewczynki
  • trzech młodych kobiet
  • siedmiu kobiet w średnim wieku
  • trzech kobiet w starszym wieku
  • czterech młodych mężczyzn
  • dziewięciu mężczyzn w średnim wieku
  • jednego mężczyzny w starszym wieku

 

Są to osoby w wieku od 1 do 85 roku życia.

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejnych 47 osób po leczeniu otrzymało 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To: dziewięć młodych kobiet, siedemnaście kobiet w średnim wieku, pięć kobiet w starszym wieku, dziewięciu młodych mężczyzn, pięciu mężczyzn w średnim wieku oraz dwóch mężczyzn w starszym wieku.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 3690

Liczba osób aktualnie zakażonych: 666

Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 35

Liczba osób objętych kwarantanną: 2508

Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 556

Liczba osób, które wyzdrowiały: 2825

Liczba osób, które zmarły: 199

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 1999

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Nie ma co się dziwić ze zachorowań jest coraz więcej jak Morawiecki mówi że epidemi w Polsce już nie ma i można robić co się tylko chce

Zamiast niewolniczo ze strachem bredzić, co czyni większość (przytłaczająca) lepiej otworzyć stronę Amerykańskiej agencji rządowej CDC (Centers for Disease Control and Prevention - Centrum Kontroli i Prewencji Chorób) czyli odpowiednika polskiego GIS, tylko z dużo większymi uprawnieniami. Na tej stronie CDC zamieszcza wszelkie dokumenty jest tam 53 stronicowy dokument zatytułowany "CDC 2019 - Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel. Jak sam tytuł wskazuje jest to publikacja opisująca dokładnie testy na COVID-19, w której producent testów PCR mówi, że wykrycie przez nie RNA nie oznacza wykrycia wirusa. W konsekwencji znaczy to, że nie wykryto choroby, a nawet jeśli pojawią się objawy chorobowe, to nie wiadomo co było ich przyczyną. Testy RT-PCR nie służą do wykrywania wirusów co potwierdził ich wynalazca noblista Kary Mullis (zmarł w 2019 roku) i ich producent w omawianym dokumencie, bo to test badawczy, a nie diagnostyczny. Ocena wyników zależy od wiedzy i umiejętności badacza. W tabeli nr 7 dokumentu producent testu wylicza fragmenty jakich wirusów wykrywa ten test, czyli nie całość ale FRAGMENTY RNA i jest to ponad sto znanych nauce korona wirusów, kilkuset niepoznanych, oraz innych np wirusów grypy, HIV, plus egzosomy. Egzosomy to wytwarzane przez różne komórki organizmu człowieka twory pęcherzykowate podobne do wirusów służące przesyłaniu informacji o stanie organizmu w sytuacjach silnego stresu np. choroba, lub oddziaływanie silnego pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez sieci wysokiego napięcia, nadajniki telefonii 3G, 4G i 5G, radary, czy wreszcie sieci WiFi. Należy tu dodać taką ciekawostkę, że w ostatnim czasie rząd podwyższył normy dopuszczalnego natężenia promieniowania ponad stukrotnie. Badania tak powszechnie stosowane przez rządzących, zwłaszcza w rejonach potencjalnego konfliktu społecznego są po prostu kłamstwem, manipulacją dla interesów ludzi u władzy. Jest to działalność przestępcza, która musi zostać ukarana. Podsumowując testy RT-PCR powszechnie służące wykrywaniu choroby COVID-19 nie wykrywają tej choroby i tak naprawdę nie wiadomo co wykrywają. Nie wiadomo czy choroba zwana COVID-19 istnieje, bo wirus rzekomo ją wywołujący nie został zmapowany i nie jest dokładnie znane jego RNA. Nawet znalezienie i identyfikacja wirusa w warunkach laboratorium molekularnego to wyższa szkoła jazdy i udaje się do dziś nielicznym najzdolniejszym naukowcom, a tu masowe testy na ulicy robione przez sanepid, czyli oszustwo... Kto ma rozum, ten potrafi znaleźć prawdę, prawdziwą wiedzę, a kto miał kłopot z rozumem i zaledwie miernie zdobył wiedzę niech dalej zostanie bełkoczącym nonsensy niewolnikiem...

niewolnikiem to twoj stary jest bo musi pic non stop

Jestem bezdomny pije, chodzę dotykam kaszle mam cowid 19 i co dalej kwaranntana w parku, ktoś się mną zajmie - nikt i tak jest na całym świecie

powinni znaczyc domy chorych zeby ich unikac z daleka. to jest hańba dla Polski że mają takie coś. mam adresy osób na dolnośląskim, kto chętny zeby odseprawać ich od społeczeństwa? zakała bełchatowa! Tylko Andrzej Duda nas uratuje od zarazy!!!!!

Kto cię splodzil to cie pomszcze

ale gówno i po co o tym piszecie ? bezieice tak do uysranej smierci do konca swiata pisac o tym badziewiu? choroba jak choroba jak tysiace innych pozostanie N z nami na ZAWSZE sa setki schorob ktore sa naprawde grozne i oudzie cierpia i umieraja i NIE MOGA sie leczyc bo koroawirus i koronaswirus tylko i wylacznie

dobra zamknij morde

Polecam książkę "Fałszywa pandemia" jest to krytyka naukowców i odważnych lekarzy. Jest już po wyborach to jasne, że "pandemia" powróci.

Łykaj dalej jak pelikan tą ściemę. To jak nie będę nosił maski umrę na COVID-19, A jak będę nosił to na zapalenie płuc i tak wpiszą, że na COVID, bo statystyka się musi zgadzać, żeby zastraszyć społeczeństwo.

Fałszywe to Ci ojciec dawał wzorce w dziecinstwie dlatego taki przygłupi jesteś

nie rozumiem jaki jest cel w pisaniu takich rzeczy? Chcesz pokazać jak bardzo głupi jesteś?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także