Rejestracja i logowanie

Uwaga! Awara wodociągu pod Bełchatowem. Przez kilka godzin mogą występować problemy z dostawami wody

Wydarzenia 24-07-2020 Autor: Emste
8
Uwaga! Awara wodociągu pod Bełchatowem. Przez kilka godzin mogą występować problemy z dostawami wody

Mieszkańcy Zdzieszulic Górnych oraz Zdzieszulic Dolnych przez kilka najbliższych godzin muszą liczyć się z problemami z dostawami wody. Powodem jest awaria wodociągu, którego ma potrwać do godzin popołudniowych.

O awarii poinformowała gmina Bełchatów. W udostępnionym przez urzędników poście czytamy, że prace związane z naprawą sieci wodociągowej potrwają najprawdopodobniej około 4-5 godzin. W tym czasie mogą wystąpić problemy z dostawami wody.

 

komentarze (8)
Dodaj komentarz

To wina pospołu:Tuska i Trzaskowskiego.

Jak się jedzie przez Zdzieszulice Górne to trzeba uważać. Jedziesz sobie spokojnie dziurą, a tu nagle kawałek drogi.

Kiedy posprzątacie Armii Krajowej po remoncie? Od dwóch tygodni na ulicy leży drobne kruszywo, zwłaszcza na lewoskrętach jest gruba warstwa. Jest to bardzo niebezpieczne.

Awaria ,konieczna naprawa ... rozumiemy,ale już dawno minęło ogłaszane 5 godz.a z kranu wciąż leci brudna woda. Czy ktoś to kontroluje,czy muszą odbiorcy interweniować.

Boję się o tych wrażliwych, którzy cierpieli za Warszawę przy awarii Czajki, żeby teraz z awarią u siebie nie popełniali samobójstw.

Gacek-Twoja wrażliwość jest nieprzeciętna.

TUSKA wina

Powiem ci że możesz mieć rację aczkolwiek niekoniecznie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także