Rejestracja i logowanie

Policja zdradza szczegóły wypadku pod McDonalds-em. Kto zawinił w tej sytuacji?

Wydarzenia 04-09-2020 Autor: Emste
3
Policja zdradza szczegóły wypadku pod McDonalds-em. Kto zawinił w tej sytuacji?

Znamy przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek, 3 września na skrzyżowaniu ulicy Lipowej z Aleją Włókniarzy. Kto zawinił w zderzeniu, po którym dwie osoby zostały przewiezione do szpitala? Policja zdradza szczegóły.

Do wypadku doszło w czwartek, 3 września na kilka minut przed godziną 20:00 na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. Lipową. Nissan zderzył się tam z chevroletem, a w wyniku zajścia dwie osoby zostały przewiezione do bełchatowskiego szpitala.

Ustalenia policjantów wskazują, że winną całego zajścia była kierująca nissanem, która jadąc al. Włókniarzy skręcała w lewo, w ul. Lipową, nie ustępując przy tym pierwszeństwa przejazdu kierowcy chevroleta, doprowadzając tym samym do zderzenia pojazdów.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, strażacy, a także służby medyczne – dwie osoby wymagały pomocy lekarskiej i zostały przewiezione do szpitala. Jak informują funkcjonariusze, kierująca nissanem została ukarana mandatem. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Michal kvietniov ty parowo **** nie masz co robic? każdy artykul komentujesz.

a jak jechał chevrolet ?

na kołach a jak miał jechać?????

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także