Rejestracja i logowanie

Kolejna zbiórka krwi w Bełchatowie. Gdzie i kiedy się zgłosić?

Wydarzenia 07-09-2020 Autor: Emste Foto: informacje od organizatora
10

W piątek, 11 września odbędzie się w Bełchatowie akcja krwiodawstwa. To już 262 wydarzenie organizowane przez klub HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów.

Już w piątek, 11 września każdy kto chciałby oddać krew tym, którzy najbardziej jej potrzebują może udać się na parking przy Bricomarche w Bełchatowie – ul. Kolejowa 4 i dołączyć do grona krwiodawców.

Rejestracja dawców odbędzie się w godzinach 08:00 – 11:00, o czym trzeba pamiętać? Organizatorzy zaznaczają, by przede wszystkim zabrać ze sobą dowód osobisty. Ważne też, by zjeść lekkostrawny posiłek, a dzień przed pobraniem i rano pić dużo wody.

Organizatorzy zaznaczają, że w tym szczególnym czasie, krwiodawcy są najbardziej potrzebni – rośnie bowiem zapotrzebowanie na krew, a liczba osób, które decydują się oddać drogocennąy płyn zmniejsza się z uwagi na wciąż panującą epidemię koronawirusa

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Do Elos oddajac krew dostajesz zaswiadczenie do pracy ze w tym dniu masz wolne w pracy.

Akurat zaświadczenie jest najmniej istotne. Nawet nie byłoby mi szkoda dnia urlopu, ale po prostu obecnie jest to niemożliwe i tyle.

Nie każdy pracuję na państwowej posadzce

11 09 2020

Dlaczego nie ma akcji chociaż do 15 czy 16 lub w weekendy. Z chęcią bym oddał ale nie mam póki co możliwości wziąć wolnego dnia w pracy.

W Piątek 7 sierpnia???? Sprawdzajcie co piszecie.!!!

Bylem raz oddac krew w sqlapie to taka stara pinda lekarka wygonila mnie... A chcialem chodzic systematycznie

To zapraszamy a akcje. Tutaj lekarz nie będzie robił problemów z niczego.

"W piątek, 7 sierpnia odbędzie się w Bełchatowie akcja krwiodawstwa." kto to pisze ??

O to czyli po terminie. A szkoda emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także