Rejestracja i logowanie

Prezes spółki zależnej PGE odwołany. "Kadrowe tsunami" trwa

Wydarzenia 08-09-2020 Autor: Emste Foto: facebook/Bestgum Polska
101
Prezes spółki zależnej PGE odwołany.

W poniedziałek, 7 września za sprawą uchwały podjętej przez radę nadzorczą spółki Bestgum, zapadła decyzja o odwołaniu z funkcji prezesa zarządu Lecha Leszka, który piastował to stanowiska od 1 maja tego roku. Spółka PGE GiEK nie komentuje szerzej decyzji o zmianach personalnych.

Lech Leszek był związany ze spółką Bestgum od grudnia 2018 roku od tego czasu był członkiem zarządu, a następnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu. Ostatecznie od 1 maja 2020 roku sprawował funkcję prezesa.

Decyzję o jego odwołaniu rada nadzorcza podjęła w poniedziałek, 7 września. Jak informuje Sandra Apanasionek, zarząd działa obecnie w składzie jednoosobowym – pełniącym obowiązki prezesa jest obecnie Robert Osóbka.

Spółka nie skomentowała szerzej zmian personalnych w zarządzie.

komentarze (101)
Dodaj komentarz

Mógłby się ktoś za tych profesionalistów z zarządu Rambu zabrać i rozliczyć ten niekompetentny wynik działania nomenklatury komitetu centralnego partyji i ich pociotków ze słomą w butach, co to stanowiska piastują w firmie.

Tego wice wodkanu powinni odwołać w końcu a nie...

A co z kadrowcami odpowiedzialnymi za przyjecia do pracy nepotów osłanek z ERA i EPJ? Za jakie stawki? Na jakie stołki? Czy było to ekonomicznie uzasadnione? Po co było przyjmowanych tylu urzędasów? Rodziny z Radomska i Pajęczna na swoim?

Niech ta Krystyna z gazami już s p i e r d a l a z tego miasta, niech biega gołą stopą po porannej podlaskiej rosie, niech dogląda żubrów w puszczy, niech słucha śpiewu skowronka, niecha przechadza się po podlaskich łąkach i polach niech dogląda starego w spółce którą sprywatyzował. Generalnie niech zajmuje się wszystkim czego nie można s p i e r d o l i ć, bo do poważnych zadań to byłoby lepiej gdyby przysłano tu żubra z puszczy i mógłyby być to żubr inteligentny inaczej a i tak byłoby lepiej ..... znacznie lepiej.......

Jest mi autentycznie żal i tych wpisujących komentarze i tych którzy za 10, 15 nie będą mieć w rejonie bełchatowskim żadnej sensownej alternatywy na pozyskanie pracy. Złoczew nawet gdyby był realizowany nie rozwiązuje problemu miejsc pracy w Bełchatowie. Emocje to nie jest sposób na rozwiązanie problemów gospodarczych. Trzeba wybierać bez znaczenia na opcje polityczne ludzi z kwalifikacjami, mądrych, uczciwych. Niektórymi wyborami jestem zdruzgotany, ale skoro społeczeństwo tak chce, to w przyszłości musi wypić co nawarzyło.

Ostatnie podrygi specjalisty od pisania anonimowych donosów i kuzyneczki.

Niech Wioletta zmienia, wkrótce my ją zmienimy.

A to TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK o pseudonimie GÓRNIK już wrócił do PENTQGONU z wygnania na Chabielice? Że niby ludzie już zapomnieli o tym kapusiu?

Nowy człowiek w żubrowym zaprzęgu, będzie pasował do Praszka zPO

Jo za bułkie od prezytenta Dódy to bych coły Bełhchatóf przedoł.

Tylko stryj Dudy może nas uratować.

a kiedy wezma się za nieuków z betransu? powołani na stanowiska ludzie z nikąd,po znajomości a umiejętności żadnych!

Wyzywasz od nieuków, a sam zaliczasz się do tej grupy.. sprawdź i popraw błędy...

W innych spółkach taka sama kicha.

Pierwszemu niewykształciuchowi i sekretareczka kuzyneczce ciepło się robi po doopą te wasze internetowe wynurzenia nic nie zmienią - WAS JUŻ NIE MA. A piotrkowski stworek wam w niczym nie pomoże zapomni ze was znał. SZEROKOŚCI BADZIEWIACY.

Dzisiaj która spółka na tapecie, podobno w Rambie ciepło?

ciepło to zaraz będzie w blokach bo sezon grzewczy za pasem

Ramb to bardzo ważna spółka, na jej czele powinien stać fachowiec a nie jakiś podrzutek z Polski ...

Dlatego w remontach kicha.

W końcu jakiś glos rozsądku bo nikt nie myśli o ludziach pracujących w tych spółkach tylko jak by tu wsadzić byle jakiego ale swojego.

Dobrze niech się biorą za ramb.

Też słyszałem, że nie jest za dobrze.

Ostrołęka. CBA w domu posła PiS. Kiedy w domach posłanek, specjalistek od zatrudniania?

Oj będzie się działo pewnie podobnie u nas. Służby pewnie coś znajdą. Zatrudnienia, kampanie wyborcze, zakupy, zlecenia, podnajmy firm, itd. Wiele do sprawdzenia. Czerwone łapki pajęczańskich troli tu nic nie pomogą, świadczą tylko, że coś jest na rzeczy.

Odpowiedz Zgłoś
172
172

Świadczy tylko o tym , ze nie mozna bezkarnie nikogo oczerniac. Nie myśl sobie, ze w internecie wszystko wolno.

Oj będzie się działo pewnie podobnie u nas. Służby pewnie coś znajdą. Zatrudnienia, kampanie wyborcze, zakupy, zlecenia, podnajmy firm, itd. Wiele do sprawdzenia. Czerwone łapki piotrkowskich troli tu nic nie pomogą, świadczą tylko, że coś jest na rzeczy.

Takich jaj jak obecnie to historia nie zna. Przecież nikt już nie zajmuje się zarządzaniem tylko personaliami, a Ci nowi liczą dni kiedy ich wyrzucą. Na razie się jeszcze kręci, siłą bezwłdności , ale niedługo jak pier....nie to trudno będzie to pozbierać. Nawet nie będzie miał kto. Przewiduję że będzie to już zimą . Niestety.

To Kaczyński się bierze za lodziarzy, ma rację jak chce wygrać kolejne wybory. W regionach kacyki strasznie dołują PiS, tylko skok na kasę. Rzucili się na firmy państwa jak szarańcza i doją. U nas w regionie świetnie to widać. Zero kompetencji, max kasy.

Odpowiedz Zgłoś
158
154

Są, przez pośredniaka w Sulmierzycach. Przygotuj się i jedź.l

Odpowiedz Zgłoś
124
123

Czy sa jakies przyjecia do pracy do Bestgum pracownikow fizycznych - Pytam powaznie

Można pisać różne rzeczy jak to w internecie nie nam decydować o zmianach kadrowych, ale my tu pracujemy na co dzień i też Zarząd naprawdę pracował i starał się aby Spółka miała zlecenia a ludzie pracę dziękuję.

Jakie tsunami... A pociotki chytrej baby z Radomska nadal się cieszą... a szwagier tego tam ...co obecnie robi?

Odpowiedz Zgłoś
123
121

A jak se ma nauczyciel wychowania fizycznego który został prezesem ENERGO SERWISU .

Srebrzysty rydwan racz po niego wysłać PANIE!!

O betransie tak nie pisano choc odwolali goscia z belchatowa. Upolowali leszka z piaseczna , a o gornictwie wiedzial tyle co z nosa wydlubal

A Wuj z Wami z dołowymi górnikami.

"Zaznacza, że wycofanie się z budowy bloku węglowego w Ostrołęce stało się symbolem, choć bardzo kosztownym, zmiany podejścia rządzących do energetyki. – Mamy też zamknięty temat inwestycji w kopalnię Złoczew, która była jak dotąd wielką niewiadomą. " https://www.rp.pl/Energetyka/309099989-Mniej-weglowa-strategia-przejdzie-test-na-Slasku.html

gdzie jest kłamca Macierewicz który na jednym ze spotkań przedwyborczych mówił o tym ze Złoczew na pewno powstanie !!! ??? Oszukali nas i pewnie dalej oszukują !

Odpowiedz Zgłoś
167
161

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało 4 osoby związane z Elektrownią .... https://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/200909425-Ostroleka-CBA-zatrzymalo-4-osoby-blisko-zwiazane-z-PiS.html

W elektrowni Ostrołęka już CBA wyprowadza pisiorów za przekręty, ino patrzeć jak to samo będzie w Bełchatowie, he, he, he.

No tym od Pieluchy podobno też uszy chodzą.

Odpowiedz Zgłoś
154
153

Nie ma się co dziwić, służby grzebią a za uszami pewnie jest a piotrkowski stworek nic nie załatwi.

Nie ma się co dziwić, służby grzebią a za uszami pewnie jest a Pielucha nic nie załatwi.

Odpowiedz Zgłoś
116
117

Podobno żeby dostać kierownicze stanowisko w Elektrowni trzeba mieć przespane na nockach 500godzin w ciagu roku. Tym można zaimponować heheheheh

To nie jest prawda, trzeba umieć żubry doić.

Ile sniegu zjadłes xe takie głupoty piszesz

Zgłaszam swoją kandydaturę do objęcia posady takiego prezesa. Za dużego doświadczenia nie trzeba mieć - tylko nadwagę - ale to jest do zrobienia

należysz do jedynie słusznej partii tj Prawa i Sprawiedliwości ???

Do Zdrady i Poniżenia

o ho! chłopcy z bestgumu mają darmowy internet w telefonach że tak minusują?

BESTGUM to stan umysłu

Pewnie, nas coraz więcej was coraz mniej emoji niedługo przejmiemy kopalnie ha ha ha ...

ktoś kto dobrze miotłą nie umie zamiatać hali niech się nie wypowiada

Dokładnie „dyrektorze” m o r d a. W kubeł

Jeden z najlepszych Prezesów jaki był w Bestgumie, szkoda że go odwołali :-(

jaki ty pusty jestes

A Ty stara i niedogrzmocona

Działalność tego pana nadaje się do przeswietlenia przez organy ścigania

Wiesiek idź już spać....

A na Barbórkę wraz z osłankami zaproszą Dudę, Sasina, Antka i paru jeszcze niemotow, którzy powiedzą kopalnianej gawiedzi ze ich kochają, że kochają węgiel, i prąd z niego tez!!!! Tzn mogliby tak powiedzieć, gdyby przyjechali... Ale nie przyjadą bo i po co??? Gawiedź teraz niepotrzebna jest ani Dudzie ani nikomu, wszak nie ma teraz żadnych wyborów.. Przyślą moze ze dwóch podsekretarzy z podległych ministerstw którzy nie za bardzo będą wiedzieć gdzie są. Rodzima (p) oseł Margot tez powie parę ciepłych słów do kopalnianego ludu....... I ludzie to zapamietają, bo pewnie to będzie jedna z ostatnich barborek likwidowanej przez PiS kopalni.

Może ktoś powiedzieć kim jest Nowy prezes betransu?

to Leszek Lech emoji

To jest ddbelchatow czy ddkopalnia już?Ciągle tylko problemy kopalnioków.Zamkną to zamkną trudno.Mi też kiedyś firmę zamknęli po 10latach i musiałem szukać czegoś innego.A tu jazgot jakby Bełchatów mieli zburzyć.

Andrzej Duda z rekordowym poziomem zaufania, ludzie za słodką bułeczkę oddadzą miasto i pracę.

Wszyscy ludzie w Polsce nie pracują w eldorado belchatowskim i jakoś żyją. Wyobrażam sobie co z sobą zrobisz jak juz eldorado sie skończy bo dla normalnych ludzi to nie jest koniec swiata chyba, ze ktoś śpi w robocie....

Odwołanie to dobra wiadomość, zwłaszcza jeśli na miejsce odwołanego stryj Andrzeja Dudy przyjdzie.

Jeden już jest w Security to będą mieli blisko na kawę .

Jaka tu się wypowiada banda debili...tak. PiS wszystko roz****il i to wina tej partii. Nie, za PO było lepiej i Oni nie rozsprzedawali naszych dóbr. Czy Wy **** mać nie widzicie tego, że która to partia rządzi to i tak jest źle, gorzej, ****owo? Zwolnienie L. L. No ludności...ciezko się domyśleć po co i dlaczego? Ja rozumiem "laików" nie pracujących w PGE i podległych spółkach, ale Wy, reszta "roboli"? Debil, czy bezmózgi?

Najlepiej było za komuny.

A szmalec cyk na kopalnie...

Tyn kierownik

?Spółka PGE GiEK nie komentuje szerzej decyzji o zmianach personalnych" A ja się pytam dlaczego nie komentuje. NIECH MEDIA ŻĄDAJĄ!!!! komentarza, bo taki społeczeństwu się należy. Będą sobie wymieniać zarządy co pół roku, będą dawać odprawy, rekompensaty za zakaz konkurencji itd, a my wszyscy będziemy za to płacić. To nie prywatne pieniądze Krystyny ani Wojtka, więc szastają sobie nimi na lewo i prawo ... i jeszcze nie komentują. Co to za bezczelność!

To kłamstwo !!!

Potwierdzam, zarzuty wyssane z małego palca.

Chyba zainterweniuje w tej sprawie.

Muj bochater emoji

a skąd był Prezes Lech Leszek ? chyba nie z Bełchatowa bo nie kojarzę?

Ważniejsze jest to, że nigdy w tej spółce nie było lepszego prezesa. Teraz pewnie przyjdzie jakaś menda z puszczy albo Piotrkowa.

ty to chyba laskę mu robiłeś codziennie bo taki zakochany w nim jestes

Nie każdy robi karierę tak jak ty lachociagu....

Oto twoje prawo i sprawiedliwość!!!

Poziom demoralizacji, nieróbstwa, zasad etycznych i szacunku sięgną zenitu...

Bełchatów to przecież jeden z reliktów komuny, Gierka i spadkobierców czyli POstkomuny, więc Pisiory naturalnym biegiem chcą to zaorać to taka zemsta i tyle trzeba się ewakuować na wschód

Już Leszka nie ma? A taki amerykański był...

Najważniejsze ze ty się uchowałeś internetowy k u r w i s z o n i e.

Kolej na następnych nieudaczników.

Czyli na ciebie

Ciekawe kto go zastąpi?

Jakiś nieudacznik z puszczy lub Piotrkowa

to PIS nie wyprowadza Polski z unii ? no pisali tutaj "mądrzy" że PIS wyprowadzi ...a tu proszę , PIS razem z Unią szykują nam Polskę bez węgla ....huraaaaa huraaaaa . no to się szykujcie na duże podwyżki prądu , bo Niemcy wcale tańszej energii z OZE nie mają i tam wiatraki i słońce jest wspomagane elektrowniami na węgiel , a u nas PIS miał nas wyprowadzić z unii.....naiwni jesteście jak dzieci ! 

Trudno.W enerisie do sortowni śmieci może wezmą.

Bełchatów już czytał nową strategię eneretyczną? ZŁOCZEWA NIE BĘDZIE !!!! Dziękujcie wszystkim którzy głosowali na PiS emoji

Pomysł lepiej do czego sie jeszcze nadajesz poza opierdzielaniem sie ] robocie i hejtowaniem w internecie bo eldorado sie kończy a z czegoś trzeba żyć hahaha

Szczególnie poslankom Stąd. Pielucha , pierwszorzędny fachowiec z zespołu ds Złoczewa.

to po co przed wyborami wszsycy jeździli i kłamali że będzie? był duda, był morawiecki i kłamali wszystkich. oszuści i kłamcy. Bełchatów powinien wszystkich z PiS wywieźć na teczkach za te kłamstwa, a nie dawać 60% poparcia. ludzie nie są świadomi co ich czeka, dostaną 13, 14 i się cieszą, a nie myślą że za 5 lat nie bedzie czego zbierać, region upadnie

dokładnie ...głosowali byście na PO , PSL ,SLD ...albo Konfe to by Złoczew był , a tak to figa z makiem ....autor komentarza jest widać z innej planety i chyba naiwny jak dziecko ! 

taki wp..l jaki szykuje PiS dla tego regionu top nawet za PO by nie było.

jaki szykuje ? sprzedadzą PGE jak chciało zrobić PO ? napisz swoje wynurzenia z fusów emoji

Pis zmienia stołki w zawrotnym tempie. Przychodzą zarabiają po 20,000pln na miesiąc a za chwilę myk i odwołanie i znów z 7, 000, 000pln odprawy i kolejny milioner na liście w powiecie przybywa...

Wycinaj sie PiSiorki nawzajem a zakłady ledwo dyszą. Ale lud bełchatowski podziękował 10 lipca.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także