Rejestracja i logowanie

Motoserce w Bełchatowie. Szczytna akcja i tłumy na placu Narutowicza [FOTO]

Wydarzenia 13-09-2020 Autor: Greg Foto: Urząd miasta w Bełchatowie
9

Motoserce czyli ogólnopolska akcja promująca krwiodawstwo odbyła się na placu Narutowicza. Bełchatowianie mogli oddać krew, ale też oglądać zawody strongman, pokazy i koncerty.

To była druga odsłona tej ogólnopolskiej akcji w Bełchatowie. Od niedzielnego poranka do godzin popołudniowych w specjalnym krwiobusie, który stanął na placu Narutowicza, mieszkańcy mogli oddać krew. Zaparkowały też tam dziesiątki motocykli. Bełchatowianie mogli obejrzeć przygotowane pokazy m.in. maszyn bełchatowskiej grupy offroadowej WYR 4x4. Odbyły się też konkursy dla dzieci i dorosłych. Mieszkańcy kibicowali też uczestnikom zawodów Pucharu Polski Strongman. Imprezę zakończył koncert znanej grupy Big Day. 

komentarze (9)
Dodaj komentarz

zdjecie nr 9 emoji??

Podsumowanie dnia: zajebista impreza do godziny 15 A potem: o 19 wjezdza Widzew w okolo 250 osob, zero odzewu ze strony Gieksy. Potem o 20 koncert Big Day, I tak znienawidzeni zule w mieście oszczedzilli Pani Prezydent I pozostałym wstydu I dopisali w liczbie 6 osób wśród pozostałych 43 miejscowych. Organizacja super, widać jednak, że nie warto cokolwiek robić w tym mieście bo I tak na końcu poczujesz sie jak gowno. Co ta młodzież robila o 20, ze po tylu miesiacach nie chciało im się iść posłuchać muzyki na żywo. No masakra, wstyd, niech to miasto już się zwija.

To jest przykre że pół województwa musi się zjechać żeby kilka osób mogło wyjść na miasto... Proszę nie zapominać że miejscowi utożsamiający się z tym podłódzkim klubem to zwykly margines, przygłupy i patologia, która uciekając przed wyrokami wyjechała za granicę i niedawno wrocili... A gdzie byli przed koncertem ? Może w Zduńskiej woli ? Hue hue..

Gieksa była pewnie po baletach i nie było czasu na chuligankęemoji

Lepiej balowac niż w wieku 30-40 lat mając rodziny i dzieci bawic się w chuligankeemoji

hehe widzewek to wjedzie, ale do 2 ligi, ogórku.

a te tłumy to gdzie można zobaczyć ? na której fotce ? 

Wystarczyło pofatygować się w dniu dzisiejszym na Pl.Narutowicza a zobaczył byś te tłumy.

*dziś/dzisiaj A nie w dniu dzisiejszym...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także