Rejestracja i logowanie

Kobieta przeżyła chwile grozy. Samochód wypadł z drogi i wylądował w polu [FOTO]

Wydarzenia 23-09-2020 Autor: Emste
2

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Wólce Łękawskiej. W samochodzie marki Ford pękła opona. Pojazd stracił przyczepność, zahaczył o przydrożną lampę, by następnie spaść na znajdującą się niżej polanę. Na miejscu interweniowały służby medyczne, na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń. Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci.

Około godziny 10:30środę, 23 września w miejscowości Wólka Łękawska doszło do groźnego zdarzenia. Tuż przed zakrętem, kobieta kierująca fordem "złapała gumę" i po chwili straciła panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w przydrożną lampę, a następnie spadło na znajdującą się poniżej polanę.

Na miejsce wezwano policję oraz służby medyczne – na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci starają się ustalić dokładne przyczyny tego zdarzenia. Kobieta kierująca fordem była trzeźwa.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Pęknięta guma jest przyczyną wielu życiowych tragedii.

tragedia to np rak a nie poczecie dziecka z****

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także