Rejestracja i logowanie

Krzysztof Krawczyk z Bełchatowa pośród najlepszych fotografów na świecie. O swoim sukcesie opowiedział w TVP

Wydarzenia 03-01-2020 Autor: Emste Foto: Krzysztof Krawczyk
23

Fotografia stała się prawdziwą sztuką, a fotografom nie można odmówić miana artystów. Zwłaszcza tym najlepszym na świecie, do których zalicza się pochodzący z Bełchatowa Krzysztof Krawczyk. Jego fotografie zostały wyróżnione w prestiżowym konkursie "International Wedding Photographer of the Year". Bełchatowianina mogliśmy też zobaczyć w dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" na antanie TVP.

Mimo tego, że konkurs "International Wedding Photographer of the Year" odbywa się dopiero od trzech lat, stał się jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z fotografią ślubną. Może się wydawać, że jest to dziedzina bardzo wąska, przeglądając tegoroczną galerię nie sposób jednak uniknąć zdumienia. Niektóre prace naprawdę zapierają dech w piersiach.

W tegorocznej edycji rywalizowano w 11 kategoriach - "Album", "Black & White", "Bridal Party", "Couple Portrait", "Dance Floor", "Epic Location", "From Above", "Single Capture", "Solo Portrait", "Engagement / Non Wedding" i "Analog".

Prace wykonane przez Krzyszrofa znalazły się w pierwszej dziesiątce w dwóch kategoriach – "Couple Portrait" (miejsce 9.) oraz "From Above" (miejsce 7.). Co ważne, bełchatowianin był finalistą konkursu również w latach 2017 i 2018. To świetny wynik - zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Krzysztof profesjonalną fotografią zajmuje się od 2015 roku. 

-Konkurs to dla mnie przede wszystkim potwierdzenie moich umiejętności, ale też motywator, by pracować więcej, lepiej. Druga kwestia to klienci, dla których zdobyte przeze mnie nagrody są potwierdzeniem, że warto mi zaufać, że wybierają profesjonalistę - komentował sprawę Krzysztof

A jak Krzysztof wspomina dzisiejszy występ w "Pytaniu na śniadanie"?

- Było to ciekawe doświadczenia, zwłaszcza dla człowieka, który w budynku telewizji był po raz pierwszy – był też pierwszy make-up i trochę stresu – mówił Krzysztof , dodając – całość wspominam bardo miło, dało się wyczuć przyjacielską atmosferę.

Krzysztofowi oczywiście gratulujemy prestiżowego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów. Wyróżnione prace bełchatowianina możecie zobaczyć poniżej. Więcej prac możecie sobaczyć na profilu Krzysztofa - TUTAJ.

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Polaki, cebulaki. Sukces kolegi po fachu, czy sąsiada kością w gardle stoi. Krzysiu robisz wspaniała robotę i nie przejmuj się nieudacznikami. Pozdrawiam Cie serdecznie

Brawo, Panie Krzysztofie!???? Jestem pod ogromnym wrażeniem. Zdjęcia robią wrażenie!???? Pozdrawia amatorka, ktora uwielbia robić zdjęcia ????

Najlepszy, fakt stwierdzony. Ale jak po komentarzach widać, koledzy fotopstryki zazdroszczą i wypisują bzdury. Zwykły klient nie ma czasu aby kogoś obgadać, tylko koledzy z branży śledzą każdy Twój krok i później wypisują bzdury, i opowiadają bajki "NA MIEŚCIE" .

Prawdziwy artysta, na swój sukces zapracował ciężką pracą! W kontaktach bardzo ciepły i pozytywny człowiek! Wykonawca zdjęć do mojego albumu ślubnego! Mam nadzieje że nie jeden album jeszcze w moim życiu wykona! Gratulacje i oby tak dalej!

zdjęcia cienkie i do tego fotoszop, życia to on nie zwojuje

Ten gość jest jak disco polo, kiepski i ordynarny, ale wielu się podoba.

Fotograf taki sobie Ale jako człowiek typowy bełchatowski balkoniarz któremu kultura jest obca ...

Fakt, kultury u niego brak

Miałam okazje współpracować jako klient i uważam że kultura osobista na bardzo wysokim poziomie.

Kopiuje prace od zagranicznych fotografów. Też mi wielce artysta.

W naszym rejonie jest mnóstwo lepszych fotografów od tego Pana...

No cóż nie wiem co inni widzą w tym fotografie, bo jak dla mnie robi zdjęcia typowo artystyczne, ale nie ma w tych zdjęciach uczuć, miłości i radości - tego co najważniejsze... ja osobiście nigdy nie wybrałam go do żadnej sesji i nie zamierzam emoji

Jeśli ktoś ocenia portfolio fotografa tylko po 2 zdjęciach konkursowych to nie pozostaje nic innego jak tylko zaprosić na fp czy stronę internetową fotografa emoji

A kto powiedział że po dwóch zdjęciach? ????

Zapraszam na stronę internetową www.krzysztofmemories.pl zakładka historie, znajdzie "gość" chemię, uczucia, miłość, radość i co tam tylko dusza zapragnie emoji Pozdrawiam.

Może masz takie zdanie na temat swoich zdjęć, ale ja jako obserwator tego nie dostrzegam... wszystko jest wyrysowane, a nie naturalne (a w zdjęciach chodzi o to, aby uchwycić najprawdziwsze uczucia czyż nie prawda Krzysztofie? emoji ) ze swojej strony nigdy bym Cię nie wzięła na najważniejsze momenty w życiu...

Skoro nie dostrzegasz chemii w moich zdjęciach to nie pozostaje mi nic innego jak uszanować emoji Pozdrawiam.

Owszem tylko to pozostaje emoji każdy ma prawo do swojego zdania, a moje jest właśnie takie.

Gratuluję!

Założę się że znajdzie pracę jako fotograf na weselu

LUBIE PANA PIOSENKI NAPRZYKLAD MUJ PRZYJACIELU POZDRAWIAM

Albo parostatek ....

Prawicowy przygłup !

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także