Rejestracja i logowanie

Podejrzenia strażników wzbudził... karton czekolad. Okazuje się, że przeczucie ich nie zawiodło

Wydarzenia 10-08-2020 Autor: Greg
15
Podejrzenia strażników wzbudził... karton czekolad. Okazuje się, że przeczucie ich nie zawiodło

Strażnicy miejscy z Bełchatowa zatrzymali złodzieja. Uwagę funkcjonariuszy patrolujących ulicę Nadrzeczną zwrócił mężczyzna, który niósł wielki karton czekolad. Okazało się, że słodycze zostały skradzione z pobliskiego sklepu.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór, 8 sierpnia. Patrol strażników miejskich pojawił się na ulicy Nadrzecznej. Funkcjonariusze w trakcie kontroli zwrócili uwagę na dziwnie zachowującego się mężczyznę, który miał przy sobie… ogromny karton czekolad. Strażnikom tłumaczył się, że słodycze zakupił w pobliskim sklepie. Ci jednak nie do końca uwierzyli w jego zapewnienia.

- Z uwagi, iż nie posiadał dowodu zakupu z mężczyzną udano się do sklepu celem potwierdzenia jego wersji zdarzenia. Niestety nagranie monitoringu placówki wskazało na kradzież artykułów – relacjonuje Straż Miejska w Bełchatowie.

Jak informują strażnicy, na miejsce wezwano patrol policji i przekazano sprawcę do dalszych czynności.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Całe szczęście że Bełchatów to wyższy stan świadomości i SM i milicja nadal łapie bandytów a nie pilnuje pomników jak np w Warszawie.. Brawo my!!

Jakim prawem SM sprawdza czy towar niesiony przez przypadkowego przechodnia nie pochodzi z kradzieży? Który artykuł nakazuje posiadać dowód zakupu? Jakim prawem SM zwija obywatela do samochodu i wiezie go do przypadkowego sklepu tracąc jego czas żeby zapytać czy przypadkiem danego towaru nie ukradł? Ja rozumiem, że tu akurat im się udało i jestem gorąco za tępieniem kradnącej patologii, ale ktoś tu chyba grubo przekroczył swoje uprawnienia i powinien za to odpowiedzieć.

Te czekoladki były dla Ciebie ????

Adamek, Adamek... eh Adamek... dzień bez ataku na cokolwiek lub kogokolwiek jest dniem straconym, prawda?

Na Nadrzecznej jest taki dom... Jak dzielnicowy szukał ludzi co mu byli potrzebni to jechał tam i miał ich wszystkich....

Tego domu już nie ma.

Witam orientuje się ktoś czy kukułka oferuje jeszcze uciechy cielesne za pieniądze?

A co? Nie chce Ci dać i myślisz, że za kasę się uda?

Podobno niedługo, jak wejdzie podatek cukrowy to będzie oferowała za czekolady. Mniejsza inflacja.

Po co mu bylo tyle czekolad ? Wstyd

Lepiej zarabia się w SM niż policji więc po co komu to

Szanowni mieszkańcy Miasta Bełchatowa i okolic, jeżeli korzystacie z wypoczynku na obiekcie Słok, proszę zabierajcie swoje śmieci że sobą przecież to nic nie kosztuje, chyba że chcecie to miejsce doprowadzić do całkowitej katastrofy emoji

Zamiast SM powinna być Policja. Po co taki SM jak i tak musi być Policja przy każdej interwencji.Albo ich przebranżowić albo zlikwidować.

Co oni z tymi czekoladami ? Cukrzycy czy jak ?

Podobno za słodycze ktoś w Bełchatowie handluje dopalaczami. Tak słyszałam od właścicielki sklepu...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także