Rejestracja i logowanie

W miejskiej spółce pojawił się kolejny przypadek koronawirusa. Ilu pracowników trafiło na kwarantannę?

Wydarzenia 23-09-2020 Autor: Emste Foto: belchatow.pl
9
W miejskiej spółce pojawił się kolejny przypadek koronawirusa. Ilu pracowników trafiło na kwarantannę?

Jeden z pracowników bełchatowskiej oczyszczalni ścieków, prowadzonej przez spółkę WOD-KAN, ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Na kwarantannę skierowano 3 osoby, a w placówce ma zostać przeprowadzona dezynfekcja. Urzędnicy deklarują, że proces oczyszczania ścieków nie jest zagrożony, a woda w kranie jest bezpieczna.

W Bełchatowie pojawia się coraz więcej placówek, których pracownicy okazują się zakażeni wirusem SARS-CoV-2. Dziś informowaliśmy już o miejskim żłobku, z którego na kwarantannę trafiło 20 osób. Teraz, Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna poinformowała o kolejnym pacjencie z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem – tym razem chodzi o pracownika oczyszczalni ścieków prowadzonej przez spółkę WOD-KAN.

- Jedna osoba, pracownik oczyszczalni ścieków spółki WOD. – KAN. ma pozytywny wynik testu w kierunku koronawirusa – poinformował dzisiaj (tj. 23 września) sanepid. Pracownik ten oraz 3 inne osoby z tej samej zmiany skierowani zostali na kwarantannę. Jeszcze dzisiaj przeprowadzona zostanie w obiekcie dekontaminacja – informuje Urząd Miasta.

Władze spółki zapewniają przy tym, że sam proces oczyszczania ścieków nie jest zagrożony, a woda, która trafia do kranów mieszkańców jest bezpieczna.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

I jeszcze w Urzędzie Skarbowym

Koronawirusa nie ma.ja pije wodę z kibla zmieszaną z lewoskretna witamina C i nic mi nie jest

Co z weselami???tam.już skończył się ten durny wirus????teraz szkoły żłobki przedszkola kto następny. I ten że spółki ma objawy czy ???? Znowu sciema

Też tak macie, że jak nie czytacie durnych artykułów ani ni oglądacie tv to świat wydaje wam się normalny? Nic w nim się nie dzieje, żadnych zmian, ziemia dalej kręci się, ptaki latają na niebie. Tylko jak się człowiek nachapie wiadomości i do łba sobie powciska to zaraz się robi chory i umierający... detoks informacyjny powinien być zalecany na minimum rok

100 % trafione w punkt. Pozdrawiam. Wyłącz media, włącz myślenie.

Autor nam sugeruje że pijemy wodę z oczyszczalni ! Ciekawe co pił rano.

No wreszcie, pokazali źródło smrodu w Budowie.!!!

Co ma oczyszczalnia do wody w kranie, pewnie Jajnik dyktował do um. Zakaz robienia 2 do odwołania. Poprzednio Elbest teraz ...

Ujęcie wody i oczyszczalnia to ta sama firma, a niektórzy nie ogarniają w którą stronę płynie woda.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także