Rejestracja i logowanie

Oskarowy hit pod chmurką - kino na placu Narutowicza

Kultura i Edukacja 20-08-2019 Autor: magjas
2
Oskarowy hit pod chmurką - kino na placu Narutowicza

Fani dobrego kina będą mieli szanse zobaczyć oskarowy hit w niepowtarzalnych warunkach. Miejskie Centrum Kultury zaprasza. Kino na leżakach już 24 sierpnia na Placu Narutowicza.

 

Spędź ciekawy wieczór przy dobrym seansie i skorzystaj z zaproszenia Bełchatowskiego MCK i wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi na tegoroczną edycję „Kina na leżakach”, która odbędzie się już w sobotę 24 sierpnia. To już tradycyjna propozycja, z której Bełchatowianie korzystają coraz chętniej, ciepły wieczór, przyjemna atmosfera z tegorocznym hitem i laureatem Oskara, filmem „Green Book”, MCK zaprasza!

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Ej, a na tym narutowicza to jak to będzie? Bo ostatnio jak byłem z dzieckiem to obok lumpy piły i paliły trawe i ani policja ani straż niereagowali (kamera kilka metrów od nich). Żebym tu na leżaku nie leżał a mi jakiś lump kieszenie opendzluje

Kuuuuuuupa na leżakuuuuu!!!!! Śmierdząca pomelanżowa!!!!!+! Zdzieszukicki powiew...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także