Rejestracja i logowanie

Ukłonił się kibolom i rozpoczął show. Wojciech Cejrowski wystąpił w Bełchatowie [FOTO]

Kultura i Edukacja 12-09-2019 Autor: rk Foto: rk
49

Jeden człowiek na scenie, a przed nim kilkuset widzów. Stojąc boso barwnie opowiadał historie i anegdoty, bawiąc publiczność. Tak w skrócie wyglądał poniedziałkowy występ w Gigantach Mocy znanego podróżnika, komika i autora książek – Wojciecha Cejrowskiego.

Rozpoczął nietypowo, pytaniem „czy na sali są jacyś kibole?” Po chwili ciszy z widowni dobiegły odpowiedzi potwierdzające. Wówczas Cejrowski ukłonił się nisko i podziękował za pracę środowisk kibicowskich w przywrócenie pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Potem rozpoczął się show.

W pierwszej części występu podróżnik odczytywał e-maile, prezentując publiczności jak nieraz abstrakcyjne pytania otrzymuje od swoich sympatyków. Przytaczał m.in.. korespondencję odnośnie pielęgnacji stóp. Ta część zakończyła się prezentacją szorowania pięt.. tarką kuchenną.

Później przyszedł czas na kluczowy temat programu, czyli „Wolną Amerykankę”. Pod taką nazwą właśnie zorganizowany był cały występ. W tej części Cejrowski wyświetlając slajdy z egzotycznych podróży, prezentował swoje spostrzeżenia antropologiczne, kulturowe i poglądy polityczne. Całość oprawiona była olbrzymią dawką humoru, na co śmiechem reagowała zgromadzona publika.

Po występie fani mogli zakupić książki autorstwa Wojciecha Cejrowskiego, zgarnąć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z podróżnikiem.

komentarze (49)
Dodaj komentarz

Gadał brednie dla PiS za naszą kasę ale go poniosło i prezesa rękę ukąsał za to go na zbity pysk wysłali!!! I tak,,Mineła 20_ta"dla pajaca!!!!!!!

Rasista który nie płaci podatków w RP.

Gość, który wyklucza, dzieli na lepszych i gorszych tylko w Bełchatowie przyjmowany jest z otwartymi ramionami. Nawet spotkanie w piekarni ludzie bojkotują. Nie mam nic do piekarni ale o czymś to świadczy.

Każdy nagle taki mądry pisze jaki to on zły nie jest, jaki to Bełchatów okropny że został zaproszony i że wgl ktoś przyszedł. Ciekawi mnie jednak ile osób powiedziałoby mu czy tym osobom w twarz, bez anonimowego podpisu, gdybyście mieli tylko okazję do tego, a nie czekajcie mieliście emoji

Bełchatowianie, myślałem, że jesteście normalniejsi, ale widzę, że badziewie i g**** no z was i hołota do potęgi n-tej, żeby przychodzić na spotkanie z takim byle kim, jak ten bosy pajac, a co on ma do zaoferowania, sprzedawczyk i menda z niego i celebryta łasy na kasę i szoł.

A co Pan/Pani ma do zaoferowania?

Dobrze, że mamy w mieście taką wartościową osobowość jak Pan

Czy widzowie też przyszli boso?

U nas też jeden chłop na wsi chodził boso, bo mu nogi bardzo śmierdziały.

To kto teraz? Międlar z Mein Kampf?

A tak swoją drogą, to czy Cejrowski też rudzielcem Tuska nazywał?

Wystąpił w MCKU, którym zarządza nepotyzm i platformers. Wstyd panie Cejrowski

co ty piszesz ?

prawdę ćwoku

Kolorowo półrozebrany stary chłop, bez żony, bez dzieci ... Syna bym, jak do księdza, nie puścił.

Znany podróżnik? Raczej znany ksenofob, rasista i homofob. Ludzie wykształceni, myślący i czytający reagują na to nazwisko ostracyzmem. Swoją drogą muszę przyznać, że w klimat mentalny i intelektualny Bełchatowa wpisał się doskonale.

Cejrowski idealny nie jest to fakt ale kto jest idealny. Ale z tym ...fob to już lekka przesada. Ludzi którzy nie akceptują LGBT i innych wyznań potrafiliście nazwać?! ale wpychanie tej że kultury religii między innymi Polakom już nie?! polskie społeczeństwo w większości katolickie nawet jeśli nie praktykuje to uznaje wartości czy tradycje ale źle lepiej odsunąć się od tych wartości otworzyć serce i umysł na te wyznania które u siebie absolutnie nie tolerują innych od jedynie właściwych swoich nie współmiernie do katolickich w naszym kraju, mylę się? LGBT jaki procent społeczeństwa? nie więcej niż 2% czego oni lub Ty chcesz marsze, parady po co. Dzieci chcecie wychowywać? nie zgadzam się absolutnie! co jeszcze rządzić światem? z 2% i tak za dużo macie do powiedzenia. Wasze środowisko (LGBT) nie chce tego szumu bez tego żyli normalnie spokojnie przez to wciskanie homoseksualizmu na każdym kroku ludziom robi się niedobrze

wypierdalaj czarny pedale

Kwiecień uspokuj się, bo ci żyłka pęknie.

Pewnie których z **** z antyfaszystowskiego Bełchatowa napisał bo **** są tam same Debile!!!

Leki pusciły ?

Kibole haha Jak gra Czestochowa to slychac kiboli. Jak gks to garstke ludzi

Potwierdzam, mieszkam obok stadionu. Kibiców Rakowa słychać od pierwszych minut aż do końca. Kibiców GKS zdecydowanie słabiej i rzadziej słychać.

Klania się kibolom, a oni dewastują swoimi bazgrołami wszystko wokół

a czy wiesz DLACZEGO to zrobił ?

g*** nmnie to obchodzi, kto mądry na umysle tego pajaca w ogóle wpuścił na teren naszego miasta ja się pytam?????

a żołnierze się w grobach przewracają jak patrzą kto im pamięc przywraca i gębę sobie wyciera ich walka o Polskę

Brawo Cejrowski pokazał p. prawdę w swoim stylu ,naturalnie i prosto .Serdecznie pozdrawiam.

Ciężko musi już stać z kasą skoro po pisowskich wsiach chałturzy... Wiadomo, życie w "juesej" coraz droższe, wiec nawet pln przestały śmierdzieć.

Zamknij ryj ****u.......

Ciężko u ciebie musi być z kasą skoro na pisowskiej wsi hejtujesz.

Jak dobrze zobaczyc , ze młodzi , inteligentni i normalni ludzie jeszcze istnieją. Rzygam juz tą tęczową propagandą wciskaną nam na siłę.

Ku wielkiemu bólowi du... kilku bełchatowskich podstarzałych nauczycielek i emerytów zafascynowanym poprzednimi władzami obrażających na forum Cejrowskiego wszystkie miejsca na sali zostaly zapełnione. Daliscie ponadto piękny pokaz mowy nienawiści haslami ,, zeby zdechł , won z Bełchatowa ,, Itp. Ależ jadu w tej lewicy ..

Teraz kilku upośledzonych lewaków bedzie siedzialo caly dzień na stronie i dawalo lapki w dół. Frekwencja pokazała , ze belchatowianie Pana Wojciecha szanują . Porównajcie sobie ile osòb przyszło na sporkanie z Markiem Belką , czy na ostatni manifest pod Sądem. Garstka emerytów z Platformy.

frekwencja pokazała na jakim żenującym poziomie jest to miasto...

Czy na protest wspierający nauczycieli. Sami nauczyciele haha

Kto redagowal ten naglówek ? Rodziny z dziecmi nazywa Pan / Pani kibolami?

Rozumienie tekstu... Tego nie uczą ju ż dzisiaj w szkołach

Przeczytał tylko nagłówek i już komentuje. Taki z niego marny obserwator.

Wojtek jest spox... tak trzymać

Zanim zwariował był ok

Słyszałem ostatnio, że kibice GKS otrzymali z miasta kilkadziesiąt tysięcy złotych. Czy to prawda? Zastanawiałem się czemu nie protestują pod byłym sponsorem, ale teraz przestało mnie to już dziwić. Szkoda tylko klubu

wojtek prawdziwy

I takich gości w Bełchatowie to ja rozumiem. Zresztą widać po frekwencji.

i to kości i dd b. zaorać i i postawić budynek

żeby to dd zdechło taki gości i wcześnieji nic.dno wiadomości.z policji dane.makabra.

Może jednak bez zdychania się obejdzie emoji Zachęcamy do częstszego zaglądania na portal, żeby nie przeoczyć żadnych informacji. Zapowiedź występu można było przeczytać tutaj: http://ddbelchatow.pl/artykuly/rozmaitosci,wojciech-cejrowski-w-belchatowie-stand-up-wolna-amerykanka,88969.html Pozdrowienia emoji

Panie Admin, nie każdy umie czytać, a może on ma na imię Kamil ? hah

Wojtek to jedyny gość który nie dał się kaczorowi i dostał kopa w ....upę

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także