Rejestracja i logowanie

Ziemniaczane świętowanie w Kaszewicach

Kultura i Edukacja 05-09-2019 Autor: agula
0

Już w najbliższą sobotę, 7 września w Operze Leśnej w Kaszewicach odbędzie się "X Święto Pieczonego Ziemniaka". Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 15:00.

Lato się kończy, a po żniwach i wykopkach Kaszewice szykują się na coroczne święto z pieczonymi ziemniakami w roli głównej. Sobotnie obchody rozpoczną się od dwóch konkursów pod swojskimi nazwami "Placki ziemniaczane" oraz "Ziemniaki Cudaki". Następnie, na scenie wystąpią lokalni artyści m.in formacja "Biedroneczki", kapela "Luźny Squad" oraz siostry Weronika i Majka Maziarz, a zaraz po nich odbędzie się koncert zespołu "Italo Disco Cover Show". 

Tradycją podczas "Święta Pieczonego Ziemniaka" jest nomen omen wspólne pieczenie ziemniaków i ich degustacja.  Przewidziano także wiele konkursów sprawnościowych i zabaw dla najmłodszych. Dla najwytrwalszych przewidziano na koniec dyskotekę pod gwiazdami do godz. 23:00.

Szczegóły imprezy na plakacie poniżej.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także