Rejestracja i logowanie

Śmigłowiec lądował na DK1. Kierowca TIR-a nie przeżył wypadku

Region 10-12-2019 Autor: Emste Foto: KPP Radomsko
5

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 9 grudnia na drodze krajowej nr 1. Kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes zjechał z drogi i wpadł do rowu – w wyniku zdarzenia masywny pojazd przewrócił się na lewą stronę. Kierujący TIR'em 56 -latek nie przeżył.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 9 grudnia w okolicach godziny 14:40 na 428 kilometrze DK 1, konkretnie na wysokości Słotysowic. Kierujący TIR-em poruszał się w kierunku Warszawy. Na chwilę obecną nie wiadomo dlaczego 56 -latek zjechał na przeciwległy pas i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia samochód wraz z wypełnioną węglem naczepą wywrócił się na bok, a kierowca poniósł śmierć. 

Na miejsce wypadku wezwano śmigłowiec LPR, mężczyzny nie udało się jednak uratować. Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśni dopiero sekcja zwłok, prawdopodobnym jest jednak, że kierowca dostał zawału serca.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

"konkretnie na wysokości Słotysowic"

Cwaniak w necie **** w świecie

Czy to są okolice Bełchatowa? Jeszcze trochę i ze Szczecina będziecie wypadki opisywać!

Ch u j cie to obchodzi torfiorzu!! Pilnuj swojego zje ba nego srekaesu!

a czy wy radomszczanskie ****y macie juz rondo?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także