Rejestracja i logowanie

Śmierć nocą na jezdni. Po młodym mężczyźnie przejechały trzy samochody

Region 09-03-2020 Autor: Emste
6
Śmierć nocą na jezdni. Po młodym mężczyźnie przejechały trzy samochody

Makabryczny wypadek na DK 91 w Gomunicach. Trzy samochody osobowe przejechały po 23-latku, który leżał na jezdni. Mieszkaniec gminy Gomunice zginął na miejscu. Teraz prokurator stara się wyjaśnić przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek – 6 marca, około godziny 02:00. Mężczyzna, który z nieznanych obecnie przyczyn, leżał na Drodze Krajowej nr 91, między Kamieńskiem i Radomskiem, został przejechany przez trzy samochody osobowe. Zginął na miejscu. Droga była zablokowana przez blisko pięć godzin, a kierowcy byli kierowani wyznaczonymi objazdami.

Z informacji od KPP Radomsko wynika, że jako pierwszy, po mężczyźnie przejechał 24 -latek kierujący volkswagenem, następnie kierowca jadący skodą, na końcu 23 -letni kierowca fiata. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, pobrano im też krew do dalszych badań.

Na chwilę obecną wiemy, że udało się ustalić tożsamość tragicznie zmarłego mężczyzny. To 23-letni mieszkaniec gminy Gomunice.

- Jako policja wykonaliśmy wstępne czynności, dalsze kwestie przejął już prokurator, który może zlecić nam prowadzenie czynności w sprawie. Aktualnie czekamy na wyniki sekcji zwłok oraz opinie biegłego z zakresu ruchu drogowego – mówił Włodzimierz Czapla z KPP Radomsko.

Obecnie prowadzone są też rozmowy z rodziną i świadkami, które pomogą ustalić, dlaczego mężczyzna znajdował się na drodze. 

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Chu j że to się stało z czwartku na piątek! Ale je bane dd ma taki zapłon jak stary diesel na mrozie! emoji

Szybka zmiana tytułu artykułu jak czytelnicy wypomnieli błędy ..

Coraz to gorsze te artykuły... nic nie trzyma się "kupy ". Może warto wie nic kadrę pracowniczą..?

Dzień dobry Gomunice

Hehe na drodze pod Bełchatowem dobre

Bo Bełchatów leży już pod Radomskiem tak jak kopalnia i elektrownia...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także