Rejestracja i logowanie

Policyjny pościg zakończył się na płocie. Kierowca był pod wpływem alkoholu

Region 15-06-2020 Autor: Emste Foto: KPP Radomsko
4
Policyjny pościg zakończył się na płocie. Kierowca był pod wpływem alkoholu

Radomszczańscy policjanci zatrzymali 32-latka, który będąc pod wpływem alkoholu niemal dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, a następnie uciekając przed pościgiem uderzył w zaparkowany samochód. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności

Do zdarzenia doszło 13 czerwca 2020 roku. Policjanci, którzy dokonywali wówczas kontroli prędkości zwrócili uwagę na samochód marki Kia, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 99 km/h. Gdy funkcjonariusze chcieli zatrzymać go do kontroli, kierowca gwałtownie skręcił w ul. Architektów. Mundurowi natychmiast rozpoczęli pościg.

Eskapada zakończyła się chwilę później, na ul. PCK w Radomsku. Kierujący kią 32 -latek nie zapanował nad pojazdem, uderzył w zaparkowany samochód, a następnie wywrócił się na bok, uszkadzając ogrodzenie jednej z posesji. Badanie trzeźwości wykazało, że miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna został ukarany mandatami za popełnione wykroczenia, czyli spowodowanie kolizji oraz przekroczenie prędkości. Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz niezatrzymanie się do kontroli odpowie przed sądem – grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Jeszcze dowud powinni zabrać bo tablice nieczytelne

Renault a nie kia . Żenada jakaś z tą stroną !

Kiedy na ddbełchatów przeczytam cos o Bełchatowie????? Czy pismaki są już tak poddani radomszczańskim werbusom że tylko o tej dziurze piszą???? Jeb.ć pseudo dziennikarzy.

Jak wywrócił się na bok, skoro to renault leży na boku?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także