Rejestracja i logowanie

Zwłoki na jezdni i brak sprawcy. Policja szuka świadków zdarzenia

Region 10-07-2020 Autor: Emste Foto: poglądowe
4
Zwłoki na jezdni i brak sprawcy. Policja szuka świadków zdarzenia

Dziś w nocy doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego w miejscowości Chrzanowice. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Sprawą zajmują się policjanci z KPP Radomsko.

Trwa wyjaśniania przyczyn i okoliczności zdarzenia, do którego doszło 10 lipca około godziny 01:00 w miejscowości Chrzanowice (gm. Gomunice). 49 -letni mężczyzna został tam śmiertelnie potrącony przez nieznanego sprawcę, który oddalił się z miejsca zdarzenia. Zwłoki mieszkańca gminy Gomunice, znaleźli dwaj kierowcy, którzy przejeżdżali tą drogą. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

 

Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna został potrącony przez nieustalony na chwilę obecną pojazd, który oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

- Radomszczańscy policjanci apelują do wszystkich osób mogących posiadać informacje w sprawie wypadku o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku lub skontaktowanie się telefonicznie pod nr telefonu 44 6852811. Szczególnie pomocne mogą okazać się nagrania z kamerek samochodowych osób jadących przez miejscowość Chrzanowice w dniu 10.07.2020 r. około godziny 1.00 gdzie kamera mogła zarejestrować pojazd sprawcy – informuje KPP Radomsko.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Świadkowie na węglowej byli . Proszę o zatrzymanie tych osób bo oni kradli pod szyldem PGE.

Szkoda, że nagranie z kamerki może służyć jako dowód w sprawie, kiedy potrzebuje go Policja. W odwrotną stronę to już nie działa, baaa...podobno jest nie zgodne z prawem.

Musiał być pijany kierowca, bo trzeźwo myślący nie zostawiłby rannego człowieka.

ale kto ??? kierowca czy denat ??

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także