Rejestracja i logowanie

Pacjent wyskoczył z jadącej karetki, niezbędna była reanimacja. Policja nie komentuje zajścia

Region 23-07-2020 Autor: Emste Foto: poglądowe
3
Pacjent wyskoczył z jadącej karetki, niezbędna była reanimacja. Policja nie komentuje zajścia

Mężczyzna, który karetką przewożony był do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim w pewnym momencie otworzył drzwi jadącego pojazdu i wyskoczył na jezdnię. Przyczyny jego zachowania nie są na ten moment znane. Sprawę bada policja. 

 

W 22 lipca w Piotrkowie Trybunalskim doszło do nietypowej sytuacji. Dyżurny pogotowia odebrał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który najprawdopodobniej zasłabł pod jednym z marketów budowlanych. 

Gdy na miejsce przybyli lekarze, stwierdzili, że mężczyzna wymaga pomocy medycznej, zadecydowali więc o przewiezieniu go do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. 

- W pewnym momencie mężczyzna niespodziewanie otworzył tylne drzwi karetki i wyskoczył na jezdnię. Na miejsce natychmiast wezwano tzw. "eskę", człowiek ten wymagał bowiem reanimacji. Powiadomiono też policję - mówi rzecznik Szpitala Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, Bartłomiej Kaźmierczak. Pojazd poruszał się z dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkością - dodaje. 

KMP w Piotrkowie Trybunalskim poinformowało, że na miejscu pracował patrol policji. Funkcjonariusze nie chcą jednak sprawy komentować. Nieznane są też motywy działania mężczyzny, nie wiemy również, w jakim obecnie jest stanie. 

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Chłop się dowiedział że wiozą Go na Rakowską i stwierdził że ma większe szanse na przeżycie wyskakując z pędzącej karetki.

ddpiotrkow to jest? czy storna Bełchatowa..

Łot ****utki miał ostro na fazie emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także