Rejestracja i logowanie

Bełchatowianin, Daniel Lis Wicemistrzem Świata!

Sport 27-08-2019 Autor: agula
10

O nazwisku Lis znowu jest głośno w kontekście sukcesów sportowych. Daniel Lis wywalczył srebro na Mistrzostwach Świata STREET WORKOUT POWER AND STRENGHT 2019 w rosyjskim Pskowie!

Pasja Daniela zrodziła się około 5 lat temu, kiedy to, jak sam wspomina, po burzliwym życiu postanowił zająć się kalisteniką. Jest to forma treningu siłowego, który opiera się na ćwiczeniach z wykorzystaniem własnej masy ciała. Od tego czasu Daniel pokochał Street Workout i konsekwentnie dążył do osiągania coraz to ambitniejszych sukcesów. W jego pięcioletniej karierze nie przeszkodziły mu w tym nawet dwie poważne kontuzje, które jedynie obudziły w młodym Lisie większą wolę do walki.


W minioną sobotę, 24 sierpnia w Rosji odbyły się Mistrzostwa Świata STREET WORKOUT AND STRENGHT 2019. Występ bełchatowianina okazał się ogromnym sukcesem, bo Daniel został Wicemistrzem Świata 2019 w kategorii wytrzymałościowej wagi ciężkiej.

- Mistrzostwa Świata były zawsze moim głównym celem, samo wystąpienie na nich, wyjście z flagą Polski na plac walki to już wielka duma i sukces. Po pięciu latach treningów i oddaniu się w pełni swojej pasji spełniłem swoje najskrytsze marzenia i tak oto jestem VC MISTRZEM ŚWIATA! - opowiada Daniel.


Ten sukces z pewnością rozbudził apetyt bełchatowianina, bo jak przekonuje sam Daniel, jest głodny kolejnych wyzwań i oprócz wielkiej euforii czeka go z pewnością wiele godzin ciężkich treningów. 

- Czuje się spełniony na ten moment, lecz za rok jadę po mistrza. Poświęcenie, wytrwałość, marzenia, cel oraz obsesja to główny składnik tego, żeby osiągnąć to, czego pragniemy - dodaje 27-letni sportowiec.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Brawo, oby więcej takich osób. Lis trzymaj się, wielkie gratulacje. .... Ludzie skąd w Was tyle nienawiści, po co takie komentarze durnowate???

Brawo, trzymaj tak dalej!

jak w lustro możesz spojrzeć to nie wiem , roz****es się najgorsza ****ozo na gębę jesteś lamusem

W internecie kazdy pisać może, Szkoda że w twarz pewnie nie mieli by odwagi powiedzieć to co tutaj piszą, zwykła osiedlowa patola z Bełchatowa to norma, zamiast być lepiej to jest coraz gorzej w tym mieście I coraz więcej cpunow. Co ma roz****e się na kolegach do zdobycia mistrzostwa. Pozdrawiam patola z szarego Bełchatowa który tkwi w brudnej rzeczywistości A Tobie LISEK zdrowia! Reszte zrobisz sam

Jesteście tak słabi ze jedyne co wam pozostało w życiu to pisanie komentarzy anonimowych, całe Życie jak szczury, to co myślą o mnie tacy jak wy nawet nie jest warte uwagi, żałuje tylko tego ze kiedyś wam podawałem rękę emoji A wy nadal róbcie to co robicie

Lisek rozjebus potwierdzam, Typ bez zasad zwykły **** do Szczania

Ale cię **** zabolała. Lisek jest Wicemistrzem Świata,a ty pod ksywkami potrafisz wypisywać cuda. Bohaterze pokaż jaja i napisz komentarz pod postem. Sory, tacy jak ty jaj nie mają, ale internet pozwala obrażać wszystkich i wszędzie bez swoich danych. Ps.Jeżeli Lisek w młodości popełniał błędy to jeszcze większy szacunek dla niego za to co osiągnął.

Zmieniłeś życie ? Chodzisz po maszynach i ćpasz wiec zamknij mordę jesteś rozjebusem i tyle cipo ****

Ja przynajmniej zmieniłem swoje życie, a Ty nadal jesteś w dupi*

i tak jest rozjebusem , pamiętasz lisek jak sprzedałeś kolegę na gębę po robocie przy cmentarzu ? kondoniaro zwykła

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także