Rejestracja i logowanie

Przemysław Zdybowicz jedną nogą w ekstraklasie!

Piłka nożna 16-08-2019 Autor: Badys Foto: gksbelchatow.com/Adrian Mielczarski
6
Przemysław Zdybowicz jedną nogą w ekstraklasie!

O zainteresowaniu 19-letnim wychowankiem GKS-u Bełchatów ze strony występującej w PKO Ekstraklasie Wisły Kraków jako pierwszy poinformował w piątek portal „Łódzki Futbol”.

Na przywołanej powyżej stronie napisano, że to właśnie z tego powodu jeden z najzdolniejszych zawodników biało-zielono-czarnych nie pojechał ze swoim zespołem na zgrupowanie poprzedzające sobotni pojedynek Fortuna 1. Ligi z GKS-em Jastrzębie.

Informację o zainteresowaniu „Białej Gwiazdy” Przemysławem Zdybowiczem potwierdził również świetnie zorientowany w realiach krakowskiego futbolu Mateusz Miga. Dziennikarz TVP Sport napisał, że transfer jest już praktycznie przesądzony.

Przypominamy, że wychowanek „Brunatnych” w bieżącym sezonie zdobył już dwie bramki, pokonując golkiperów Stomilu Olsztyn oraz Radomiaka Radom.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

dwa miesiace nie bedzie tego smieciowego klubiku

Nie idz tam bo bedzieszna rezerwie siedzial...

Wisła to raczej krezusem w chwili obecnej nie jest więc pójdzie pewnie za worek piłek.

Ciekawe dla kogo to taka dobra wiadomosc bo napewno nie dla Gks. A jak jeszcze sprzedadza go za marna kase lub darmo to juz wogole tragedia

Szkoda grajka, znowu jakiś Menago zarobi A chłopak zniknie w otchłani piłkarskiego średniactwa.

Szkoda, że jedna z nadziei bełchatowskiego klubu odchodzi w takim momencie. Oby nie było to za wcześnie na taki ruch.. No cóż, powodzenia Przemek!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także