Rejestracja i logowanie

Powrót Zdybowicza

Piłka nożna 23-01-2020 Autor: Badys Foto: gksbelchatow.com/@GKSBelchatow_ on Twitter
7
Powrót Zdybowicza

Przemysław Zdybowicz, rodowity bełchatowianin i wychowanek miejscowego GKS-u, który latem został sprzedany do Wisły Kraków, wraca na stare śmieci! 20-letni piłkarz został wypożyczony do końca bieżącego sezonu.Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym „Brunantnych”, wychowanek górniczego klubu, który ma wzmocnić wiosną formację ofensywną zespołu Artura Derbina, uczestniczył już w pierwszym treningu swego macierzystego klubu.

 

„Cieszę się, że wróciłem do Bełchatowa; jest to okres wypożyczenia, ale na pewno wracam do domu, by pomóc drużynie wspinać się w górę tabeli i strzelać bramki, bo z tego napastnik jest rozliczany - powiedział po podpisaniu umowy "Zdybo". Ten czas w Krakowie wspominam pozytywnie, bo to był dla mnie osobiście dobry okres, kiedy wiele się nauczyłem, nawet pomimo porażek i trudnych momentów dla klubu. Dużo wyniosłem z wiślackiej szatni dzięki starszym zawodnikom, którzy mi pomogli i pokazali, jak wychodzić z takich sytuacji. Na pewno jestem bardziej dojrzały, także dzięki codziennej pracy z doświadczonymi piłkarzami. Mając w drużynie Pawła Brożka najmocniej popracowałem nad grą tyłem do bramki, bo jest w tym świetny. Trener Artur Derbin powiedział mi, że się cieszy z mojego powrotu i ma nadzieję, że pomogę drużynie po tym jak oczywiście wywalczę sobie ponownie miejsce w drużynie” - powiedział w rozmowie cytowanej na oficjalnym portalu internetowym GKS-u Bełchatów.

 

Początek sezon 2019/20 był dla Przemysława Zdybowicza bardzo udany. Rozpoczął go jeszcze w biało-zielono-czarnych barwach, zdobywając dwie bramki w trzech pierwszych meczach Fortuna 1.Ligi. Przykuł tym uwagę włodarzy „Białej Gwiazdy” którzy zdecydowali się zapłacić odstępne bełchatowskiemu klubowi i podpisać czteroletni kontrakt z samym zawodnikiem.

Na boiskach PKO Ekstraklasy Zdybowicz pojawił się jesienią ośmiokrotnie, ale tylko dwa razy załapał się do wyjściowej jedenastki. W dwóch innych spotkaniach wchodził tuż po przerwie. Pozostałe cztery były tylko kilkuminutowymi epizodami. W sumie utalentowany napastnik uzbierał na najwyższym szczeblu 231 minut, w trakcie których nie zdobył bramki, ani nie zaliczył asysty.

Przemysław Zdybowicz to drugie wzmocnienie kadry GKS-u Bełchatów przed rundą wiosenną Fortuna 1.Ligi 2019/2020. Wcześniej do „Brunatnych” dołączył 23-letni pomocnik Maciej Koziara, który również został wypożyczony do końca bieżącego sezonu (z Miedzi Legnica – przyp).

 

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Najpierw go sprzedają potem wypożyczają no ku...a śmiech na sali. Co to za polityka klubu żenada

Super tylko zielony Bełchatuw

no i po co sie tak pchałes do tej wisly W GKSie byłbyś "gwiazda" a w wisle grzejesz trybuny

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25 .

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

zniszcze gks !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko skra

Już zrobił wielką karierę.Buhaha

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także