Rejestracja i logowanie

Mecz PGE Skry odwołany!

Siatkówka 13-12-2018 Autor: Badys Foto: skra.pl
3
Mecz PGE Skry odwołany!

Nie odbędzie się zaplanowany na sobotę 15 grudnia pojedynek PlusLigi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a KPS-em Stocznią Szczecin. W związku z problemami organizacyjnymi szczeciński klub był zmuszony do wycofania się z rozgrywek.

W czwartek 13 grudnia Prezes KPS Stoczni Szczecin S.A. Jakub Markiewicz wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o ostatecznej decyzji na temat przyszłości szczecińskiego klubu i jego udziału w zmaganiach PlusLigi. Jak już wspomniano na wstępie, zdecydowano o wycofaniu się ze zmagań o mistrzostwo kraju.

Tym samym następnym meczem, jaki rozegrają podopieczni Roberto Piazzy i Michała Winiarskiego w bełchatowskiej hali „Energia”, będzie starcie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (sobota 22 grudnia o godzinie 14.45).

Wcześniej bełchatowskich siatkarzy czeka jeszcze konfrontacja w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. We wtorek 18 grudnia zmierzą się oni na wyjeździe z belgijskim Greenyard Maaseik.

Odwołanie najbliższego spotkania to doskonała szansa na zbudowanie formy przed pojedynkami, które czekają żółto-czarnych na przełomie roku. Jak bardzo ten czas jest potrzebny pokazała wczorajsza potyczka.

Mowa oczywiście o porażce 0:3 z GKS-em w Katowicach. Był to jeden z najgorszych występów Mariusza Wlazłego i spółki w sezonie 2018/19. Efektem tej porażki jest spadek na szóste miejsce w tabeli.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

eh szkoda myślałem że to skrę w końcu zlikwidowali, ale jak nie dziś to wkrótce, zaraz z ligi spadną i skończy się ten klub bez kibiców

To, że sam nie jesteś kibicem, nie znaczy że klub nie ma kibiców... Nie jesteś jedyny w Bełchatowie, a tym bardziej na świecie emoji

z czego się cieszysz ,za to że meczu nie przegrają.kibicujesz za koszulke

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także