Rejestracja i logowanie

Hit transferowy PGE Skry: Mateusz Bieniek w Bełchatowie!

Siatkówka 11-05-2020 Autor: Badys Foto: PGE Skra Bełchatów (@_SkraBelchatow_ on Twitter)
Hit transferowy PGE Skry: Mateusz Bieniek w Bełchatowie!
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (9)
Dodaj komentarz

Bieniek będzie grał jako trzeci libero.

Czas na zmiany czyli odsunąć rodzinny interes a skupic sie na zespole kiedy to sie zmieni. Ciekawe co piechockie zrobia jak PGE zobaczy jak zaczyna upadaC skra i sie wycofa Ciekawe vo wtedy zrobia

też mi ... rwa pocieszenia, taka gwiazda i to tego wypożyczona tylko na 1 sezon, po co ten cały szoł....skra odzyska formę tylko i wyłącznie wtedy kiedy znikną na zawsze jej życia wytatuowany , wyszczerzający zęby Kacperek i jego tatuś, który w prezencie podarował synusiowi macochę, która mogliby być Kacperka laska.

prezesie kiedy w Skrze pojawi sie wreszcie libero z prawdziwego zdarzenia bo ci którzy są to reprezentuja raczej poziom II ligowy...

raczej nie reprezentują poziom 2 ligowy tylko reprezentują sami siebie w rodzinie i jakoś musi to wyglądać emoji

brawo sra belchatow

Gratulacje za to że zakontraktowali Bieńka ,ale to co zrobili z Mariuszem to już ręce opadywują. Można powiedzieć że historia zatoczyła koło, mam na myśli wypuszczenie z klubu naszego wychowanka Pawła Zatorskiego kosztem Piechockiego czyli tzw. prawie libero który tylko obniża poziom tej drużyny i całego klubu. Obniża poziom przyjęcia tak klasowego zespołu jakim jest Skra ,a jak wszyscy dobrze wiemy od przyjęcia zaczyna się siatkówka, bo przebić piłkę na drugą stronę siatki to każdy potrafi w większym lub mniejszym stopniu. Napisano o Nowym atakujący ,przyjmujących ale nigdzie nie napisano o Nowym libero. Mam nadzieję że jak kontrakt K.P. się skończy to ktoś w końcu się obudzi w tym klubie i zakontraktuje kogoś z najwyższej półki bo inaczej ...,no właśnie wszyscy wiemy jak to będzie wyglądało na parkiecie,a mieliśmy już okazję nie raz ani nie dwa się przekonać o tym że nie mamy w naszej drużynie libero na miarę mistrza Polski.

znając życie i realia to pogra 1 sezon ( o ile w ogóle sezon 2020/2021 się rozpocznie) i opuści klub jak zrobili to Kochanowski i Szalpuk. cóż wytatuowany i wiecznie wyszczerzający zęby Kacperek i jego tatuś skutecznie odstraszają wszystkich od Skry.

Żal ci malowideł to też się wydziargaj.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.