Reklama

Reklama

Ida podwójną medalistką Mistrzostw Polski! Czy coś jest w stanie zatrzymać tę dziewczynę?

Opublikowano: 9 października 2017 13:20
Autor: mj-s

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Ida Lis ponowie ozłocona – tym razem na Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym klasycznym. Bełchatowska trójboistka zdobyła nie tylko medale, ale i dziewięć nowych rekordów.

Reklama

Ilość sportowych trofeów jakie zawodniczka Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego przywiozła z Sosnowca, gdzie w piątek 6 października odbywały się zawody, jest naprawdę imponująca. Ida została mistrzynią Polski juniorek, w kategorii seniorek wywalczyła tytuł wicemistrzyni, ponadto została najlepszą juniorką Mistrzostw Polski bez podziału na kategorie wagowe.

Młoda bełchatowianka na ostatnich zawodach poprawiła także swoje dotychczasowe rekordy życiowe osiągając: 140 kg w przysiadzie, 77,5 kg w wyciskaniu sztangi i 170 kg w "martwym ciągu" (nowy rekord życiowy), co dało wynik końcowy 387,5 kg (również nowy rekord życiowy). Dwa wyniki były lepsze od rekordów świata, a trzy Europy, niestety z powodu braku sędziów między narodowych na zawodach oficjalnie ich nie uznano.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +5 / -5

    drop

    dobra jest skubana. ciekawe jak wypadnie u tego arnolda