Reklama

Reklama

Koronawirus w bełchatowskim żłobku. Na izolację skierowano 20 osób

Opublikowano: 23 września 2020 13:45
Autor: Emste

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w placówce oświatowej. Tym razem chodzi o Żłobek "Jaś i Małgosia", gdzie pozytywny wynik otrzymała jedna z opiekunek. Na kwarantannę trafiły 3 pracownice oraz 16 dzieci.

Reklama

Od rozpoczęcia roku szkolnego minęły 3 tygodnie. W tym czasie zakażenia koronawirusem pojawiły się już czterech placówkach edukacyjnych. Do tej pory informowano o Szkołach Podstawowych nr 8 i 1 oraz Zespole Szkół i Placówek Oświatowych BSTO im. Zbigniewa Herberta. Dziś sanepid zawiadomił o kolejnym przypadku zarażenia SARS-CoV-2, tym razem w miejskim żłobku "Jaś i Małgosia".

- Sanepid poinformował o pozytywnym wyniku testu w kierunku koronawirusa u jednej z opiekunek najstarszej grupy w Żłobku Miejskim "Jaś i Małgosia". Pracownica ta od środy 16 września przebywała na zwolnieniu chorobowym i nie miała od tego czasu kontaktu zarówno z personelem placówki jak i dziećmi. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna skierowała na kwarantannę pozostałe 3 opiekunki najstarszej grupy, a także 16 dzieci z tego oddziału – informuje bełchatowski magistrat.

Urzędnicy informują też, że na dzisiaj przewidziano dezynfekcję placówki – a od jutra (24 września) ma ona funkcjonować normalnie (z wyłączeniem najstarszej grupy).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 miesiące temu | ocena +1 / -1

  Jeżyk

  Ja bywam w jednym z przedszkoli w Zelowie. Rodzice przychodzą bez masek. Jak by się bali że im się mordy poodciskają od tych maseczek. Ale co najgorsze to obsługa nie reaguje. Nie wiem czy to kolesiostwo czy znajomości czy wstyd przed odezwałem się. Tony regulaminów w wymogów sanepidu i po co jak nikt nie przestrzega!

 • 2 miesiące temu | ocena +3 / -3

  motyl

  Dajta już spokój z tą pseudopandemiom :)

 • 2 miesiące temu | ocena +10 / -10

  ahhh

  dno nikogo nigdzie nie powinni zamykac to jest zbrodnia nigdy nie pozbedziemy sie tego wirusa ****** bez mozgu

 • 2 miesiące temu | ocena +2 / -2

  Karolajna

  na kwarantannę, nie na izolację (jak w tytule)

 • 2 miesiące temu | ocena +6 / -6

  Bełchatowiak

  ło Panie to się dzieje :D